Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 4év edzés múlttal rendelkező...

4év edzés múlttal rendelkező ember, aki az idő alatt végig komolyan vette az edzést, kajálást, naturálon,188cm-magassággal melyik kategóriát célozhatná meg? Lent

Figyelt kérdés
Athletic kategória,Teenager kategória,Újonc kategória,Men’s Physique kategória

2014. máj. 17. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Naturálban az atleticben semmi esélyed nem lenne, de még a physique-ben is cuccolnak elég sokan. Sőt, tinédzserben indult egy régebbi itteni válaszoló. Ő elég jól nézett ki és nem is volt naturál, de így is csak 9. lett a májusi bodysport kupán. Szóval naturálban nem sok az esély én azt mondom. Persze indulhatsz, de ne várj sokat.
2014. máj. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a cél hogy kipróbáld a versenyzést, és egy élményt akarsz, akkor bármelyikben indulhatsz. Ha eredményt is akarsz, akkor felejtsd el a versenyeket naturalálon.
2014. máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

feljebb leírták mi az igazság!

én úgy látom, neked esélyed sincs ebben a sportban, szinte mindenki nyomja a cuccot.

onnan tudom, hogy a termemben több ember és már javában készül a supertbodyra.

egy van aki naturál, de az a versenyre szinte elfogy, a többi meg, hát mit is mondjak, tele vannak, mint a kisnyugdíjas szatyra a reggeli piac után, nyugdíjfizetéskor!

remélem így érted a hasonlatot!

2014. máj. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!