Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem alkalmazni a fehérje...

Elkezdtem alkalmazni a fehérjeport minden edzés után tejben. Mennyit kell belőle fogyasztani h eredményt érjek el? Nő vagyok.

Figyelt kérdés
2014. máj. 17. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik a dolog. Napi 2g x ttkg fehérje legyen meg. ennek egy része mehet tápkiegből. De nem érsz el jobb eredményt annál, aki ezt a mennyiséget beviszi szilárd kajából. Érted remélem. A fehérjepor is csak kaja, nem csodaszer. Az egész napi étrend számít.
2014. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én vízzel innám...
2014. máj. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja én is, azt nem írtam. Főleg edzés után.
2014. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szergej55 ***** válasza:
Mi lenne, ha elsajátítanád az alapokat?
2014. máj. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igaza van az előzőknek. Esetleg a Sárga kapszula letöltése a body.builder.hu-n megadná a kellő alapokat. A fehérjeportól önmagában nem érsz el semmit. Mint a nevében is benne van fehérjéből áll mely megtalálhotó a legtöbb élelmiszerben legfőképpen húsokban, tojásokban, tejtermékekben. A fehérje önmagában, nem hoz rád plusz izomzatot csak ha a megfelelő stimulálást megkapták az edzés során (az izmaid,) illetve nem fog magától zsírt se égetni. Nem az számít, hogy edzés után egyből mennyi menyisígű fehérét viszel be. Ha edzés után meginnál 120 grammot akkor se leszel nagyobb mintha meginnál 25-30 grammot. De ugyan ez ha megeszel közvetlen utána 2kg csirkemellet nem leszel nagyobb mintha megennél 400grammot. (100 gramm csirkemellben 20-24g fehérje található). Szóval amit a legfontosabb megérteni: A fehérjePOR (vegyük itt a tejsavótfehérjét) a tej valamely részéből van kivonva. De ugyan ez a helyzet a Szójafehérjénél is. Tényleg nem valami csodaszer, amitől izmos leszel meg szálkás. Csak ezt kell megérteni. Ugyan annyit ér mint akármilyen kaja csak mondjuk egy folyékony fehérje shake esetén gyorsabb felszívódást érünk el mintha elkezdünk csirkemellet eszegetni edzés után.
2014. máj. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!