Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Danabolhoz kell tápkieget...

Danabolhoz kell tápkieget fogyasztani, fehérje allergiám van?

Figyelt kérdés

Feherje allergiám van, nem régen derült ki..2éve edzek fél évet ki kellett hagynom mert nem fogyaszthattam semmilyen fehérjét nem hogy tápkoeget..valoszinüleg az volt a baj hogy a két év alatt nagyon sok fehérjét vittem be a szervezetembe és ez által allergiát váltott ki, az orvosom szerint.

Azt szeretném meg kérdezni, hogy a danabol mellé kellene-e fehérje tápkieg.? Értelmes válaszokat szeretnék kapni.

Előre is köszönöm!

Üdv!



2013. dec. 9. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:

A semmiből hogyan fejlődnél? A koksz csak meggyorsítja a fejlődést, de a semmiből nem teremt elő tápanyagot.


Ráadásul a jelenlegi egészségügyi helyzetedet megfejelnéd danabollal? Ne már.

2013. dec. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ööö... kissé nem tiszta ez a sztori nekem. Egyrészt a fehérje egy létfontosságú tápanyag, nem értek a fehérjeallergiához, de nehezen hiszem, hogy teljesen el lehetne hagyni. Hogy van ez? A másik meg az, hogy amiatt nem hiszem, hogy kialakul allergia, hogy sok fehérjét eszel, vagy nem emiatt volt, vagy már volt valami a háttérben.


Az meg, hogy danabolozni akarsz, totál agyrém.

2013. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vegyél inkább metiltesztót:D
2013. dec. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Clint pár napja fejtette ki, mi is a mostani danabol, keress vissza. A fehérjeallergia dologgal meg keress meg egy másik orvost, mert ilyen nincs.
2013. dec. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van fehérje allergia. De az bizonyos fehérjékre vonatkozik. Pl a tejfehérje vagy szója allergia.

Ha nem ettél volna fehérjét huzamosabb ideje konkrétan halott lennél.


Danabol? Te komolyan ilyen hülye vagy? Azt se tudod mi bajod, erre betolsz valami szutyok kis szemes szteroidot, hogy rárakjon egy lapáttal?


Egyébként meg kox használat mellé pont, hogy magasabb fehérjebevitel kell tudtommal a beépülés hatásfokát javítja. De nem vagyok ennyire tájékozott a témában,majd az okosabbak megmondják.

2013. dec. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, kitolja az időegység alatt hasznosuló tápanyagok szintjét, így a fehérjéét is. Tehát sokszor még többet szoktak enni, mint a natúrban javasolt mennyiségek, nem hogy étrend nélkül tolják...

A fehérje tápkiegre meg nem értem, miért tértél így ki külön, kérdező. Gyanítom ezzel sem vagy teljesen tisztában, hogy mire való. Ilyen alaptudás nélkül kokszba vágnád a fejszédet, ráadásul valami problémád is van.


Ha már ez a probléma kiderült, akkor járjatok jobban a mélyére, derítsétek ki, hogy mire is vagy allergiás, például enzimaktivitás méréssel vagy bánomisén, aztán, ha már erre rájöttetek, állítsatok össze egy olyan étrendet, ami kompromisszumot tud kötni, tehát képes kikerülni azt, amire te konkrétan érzékeny vagy, ugyanakkor be tudod juttatni a kellő mennyiségű tápanyagokat a szervezetedbe.

2013. dec. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!