Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megéri jelentkezni versenyre?

Megéri jelentkezni versenyre?

Figyelt kérdés

Üdv

Gondolkodtam majd talán 2015-2016 Super Bodyra benevezek az első versenyemre, Teenager kategóriába.


172cm és 70 kg vagyok, 10-12% körüli a testzsírom még van msáfél - 2 évem addig, remélem összejön a jó forma, ha minden szépen halad.


1.Az lenne a kérdésem, hogy mekkora szárazságot követelnek meg ?


2. Volt már rá példa, hogy egy ismeretlen megnyerten a Teenager kat. és Opent is vitte ( Openban testmagasság -100+15% )


Naturálként lenne esélyem szép eredményt elérni ott ?



2014. máj. 17. 21:22
 1/9 zsirapple válasza:
0%
Ne legyel ilyen amatőr én ezt nem ismerem de akarat es hozza allas kerdese az egesz! bizz magadban! ÉS edz nagyon sokat!
2014. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Habár semmi tapasztalatom soncs versenyzesben, szerintem nem gyakori.

Az emberek sokszor szarazabbnak latjak otthon magukat mint amilyenek valojaban. Azt hiszik hogy mar szinpadkepes a forma mikor meg boven nem az.

Meg amig nem volt valaki versenyen addig nem veszi eszre szerintem hogy mekkorak ott az emberek valojaban es milyen szarazak.

De ezek csak gondolatok.

2014. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

kb 5-6% a színpadi testzsírszázalék. Naturálban semmi esélyed még tinédzserben sem. Most voltam nézőként május elején bodysport kupán. És egy itteni régebbi válaszoló indult is, aki kokszol. Jól nézett ki, de így is csak 9. lett.

Naturálban nulla izom maradna rajtad a szálkásítás végére és nem is érnél el olyan szárazságot, mint egy kokszos.

2014. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolónak fogalma nincs a versenyzésről. Marcii pedig jól látja.
2014. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem, szóval nehéz akkora tömeget megtartani és olyan szárazság mellett. De nincs vizsgálat vagy ilyensmi a kokszosok ellen ? :D
2014. máj. 17. 21:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz, hanem lehetetlen. Te lennél az egyetlen naturál. Semmi esélyed nem lenne. Nincs ellenőrzés, csak a hivatalos INBA tatabányai naturál versenyen.
2014. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

van nálam pár ember a teremben, aki megy a superbodyra.

nos van egy naturál srác, elég jó genetikával, nagy az izomtömeg, de zsírosan!

máshogy naturálan nem tudsz izmos lenni, nagy tömeggel.

mikor lepucol, eltűnik minden, de beszárad!

aki meg benyomta a tutit, azokat, te soha az életben meg sem közelíted, színpadi formában SOHA!

azt a szárazságot, definiált izomzatot, erezettséget, betöltött izmot(utolsó napok visszatöltésénél, mikor az androgén többlet jobban segít a glükóz raktározásban), te soha a büdös életben meg sem közelíted!

és ezt úgy mondom, hogy látom mind a két fajta testépítőt felkészülni.

esélyed sincs, hogy jó helyen végezz, bocs, de ez a valóság!

2014. máj. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Bocsi, hogy beleszólok, de akkor is ugyanez a helyzet ha nő vagyok? Lehetetlen nyernem, ha natúr vagyok? És most a fitness modell versenyekre gondolok.
2014. máj. 18. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fitness modelleknél is megy a cucc, még ha nem is keményebb vonal, de stana, oxandrolon, clenbuterol az előfordul. Nyilván itt nem kell azért akkora izomtömeg, szóval nem azzal leszel hátrányban a naturál felkészültséged miatt, hanem szárazságban nem tudod őket utolérni. De van a bikini modell kategória, ott azért lehet valamit kezdeni naturálban is. Sokan nem gondolják ezt, hogy szinte mindenki tele van, mint a nagykörút, de higgyétek el ezek mennek versenyen.
2014. máj. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!