Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem fogyok le has...

Miért nem fogyok le has tájról meg derék tájról?

Figyelt kérdés

178 cm magas vagyok és 70 kiló.Ha tudok csirkemellet eszem kb napi 600-800 grammot tojás rántotát is eszem 5 tojás fehérjéből és 2 egész tojásból a rizsből kb 200-250 grammot eszem edzés után fehérjét iszom.

De látom,hogy a vállam egyre jobban szálkásodik ,a 4 kocka is látszódik ha rendesen be van durranva és jó fényviszony van.


2014. máj. 18. 19:16
 1/6 A kérdező kommentje:
De a derekamnál van nagyon látszódik a zsír,mint valami zsírpárna.
2014. máj. 18. 19:17
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert még lentebb kell vinni a ch-t és ennyi. vagy lehet csak türelmesebbnek kell lenni.
2014. máj. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. máj. 18. 19:17
 4/6 anonim ***** válasza:
majd lemegy onnan is. Genetika, hogy ki, honnan milyen ütemben fogy.
2014. máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4 kocka látszik, akkor hogy érted hogy nem fogysz hasról?


Amúgy eszel 7 tojás fehérjét de csak 2 sárgáját.


Letolsz 200 gramm rizst de 5 tojássárgát nem eszel meg. Ezen gondolkozz már szerintem ha kell akkor pár órát, rá fogsz jönni egy tök jó dologra.


De ha csak annyira jössz rá hogy nekem odaadnád a tojássárgádat ingyen vagy jófejség áron, akkor az is valami :D

2014. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez nem szállkásító étrend. Egyébként meg helyi zsírégetés nem létezik, és onnan fogsz a legkésôbb lefogyni, ahol a leg zsírosabb vagy.
2014. máj. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!