Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik Jumbo tömegnővelő jobb...

Melyik Jumbo tömegnővelő jobb a Narancs vagy a Zöld?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyiket vegyem meg, Hallottam olyant is hogy edzés napokon Zöldet kell pihenő napon Narancsot? De nem szeretnék kettőt.Mi a véleményetek róla? Tapasztalatok?

2014. máj. 18. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Narancs.
2014. máj. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen olvasgatok én is utána és azt mondják narancs jobb. :)
2014. máj. 18. 23:46
 3/9 anonim ***** válasza:
a lila:D amúgy a narancs jobb mert magasabb a % os fehérje tartalma
2014. máj. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Narancs. A másikban kevés a fehérje arányaiban.
2014. máj. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, a testvérem ectomorph és zöldhet használ, nő, mint a bolondgomba, hízni semmit. Természetesen zabál mellette.
2014. máj. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem szimplán az nem győzne meg, hogy a fehérje magasabb arányban van a narancsban, mert ha ez az egyetlen szempont, ami alapján tömegnövelőt választ valaki, akkor vegyen fehérjeport
2014. máj. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem az egyetlen szempont. És szerintem is vegyen valaki fehérjét és ahhoz tegyen edzés után szénhidrátot. De ha már tömegnövelőt vesz valaki vaze, akkor ne egy cukorkupacot vegyen már marhadrágán. Így érthető?
2014. máj. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Narancs lesz akkor, mindenkinek adtam zöld pacsit!
2014. máj. 20. 23:09
 9/9 anonim válasza:

nagyon bolondok vagytok, ez alkat függő, meg ha nincsen normális étrended nem fogsz nőni, és nem a tömegnövelő miatt, aztán veheted a zöldet, meg a narancs jumbot.

először legyen étrended, tudd mennyi szénhidrát kell, és fehérje, aztán vegyél magadnak alkattól függően tömegnövelőt.

ha nehezen hízol akkor igen is jó a zöld, a narancs nem fog beválni akkor, mert edzés után több szénhidrát kell.

ha könnyen hízol akkor narancs, de inkább fehérje, meg egy vitargo, hiszen az a legjobb szénhidrát forrás..

meg könyörgöm, aki nehezen hízik annak miért kéne fehérje, meg szénhidrát? akkor fog pénzt kidobni a legjobban, hiszen nagyon sok szénhidrát kell.

2015. aug. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!