Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hol tudnék otthonra venni jó...

Hol tudnék otthonra venni jó minőségű, jó strapabírású guggoló állványt? Olyanra gondolok, amit a súlyemelők használnak

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=tDVNM9Yto7E


Ilyenre gondoltam. Az interneten kerestem rá ilyen guggolóállványokra, de azok nagyon gyengék, csak 160 kilóig terhelhetőek. Már most 120 kilóval guggolok, úgyhogy nem biztos, hogy sokáig jók lennének lenne nekem. Hol tudnék ilyen állványokat szerezni, amik sokat is bírnak?



2014. máj. 19. 20:48
 1/5 Borzos Kutya válasza:

Szerintem hozzá értő emberrel csináltass egyet, vastagfalú 40×40-es zártszelvényből.

Nálunk ilyen van a konditerembe. :)

2014. máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kösz szépen a választ!

Szerinted elég erős egy ilyen szerkezet? Mennyit bír? És mennyibe kerül megcsináltatni?

2014. jún. 14. 18:40
 3/5 Borzos Kutya válasza:
Szinte fillérekbe kerül, a vasanyag ami drágább lehet. Leszabni összehegeszteni, lealapozni lefedni egy jobb festékkel igy kb. belekerül maximum harminc ropiba. De akkor már van egy fasza állványod. Máskérdés hogy mennyiért éshogy ki csinálja. Nagyon szivesen. Jó gyurmázást majd rajta. :)
2014. jún. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Borzos Kutya válasza:
Ja! A mienk simán bír 250 kg-ot. Még többet is. Guggolnak ennyivel rajta. Ha gondolod küldhetek képet.
2014. jún. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, légyszíves :)
2014. aug. 18. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!