Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hatásos izomfejlesztés?

Hatásos izomfejlesztés?

Figyelt kérdés
Melyik az a mozgásforma biztosít hatásos izom fejlődést? Kondiztam egy évet, de én azt unalmasnak találtam, fitnesscentrumokban végezhető mozgásformák érdekelnek.

2014. máj. 20. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
egyik sem, a táplálkozás biztosítja a tömeggyarapodást, a megfelelõ súlyzós vagy saját súlyos edzéssel pusztán ráveszed a szervezeted, hogy izomépítésre hasznâlja a kaját, ne zsírraktározásra.
2014. máj. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk a diéta megvan, akkor mi a vélemény a Insanity ről?
2014. máj. 20. 15:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogyha az izmaidat edzed, azzal kicsapódnak belőlük a szénhidrát ( ún. glükóz ) és a fehérje, ez által tápanyagot kell felvennie és általában ( hogyha van rá lehetőség ) akkor többet vesz fel, mint amennyi eddig volt, ezért lesz nagyobb az izomzat... van egy egész jó cucc, ilyen elektromos katódokat tesznek a testedre és azok stimulálják az izmot, neked pedig annyi a dolgod, hogy egyél és pihenj, ugyanis az izom nem edzés közben, hanem regenerálódáskor növekszik :)
2014. júl. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!