Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdő fiúnak has és láb...

Kezdő fiúnak has és láb edzésterv?

Figyelt kérdés

Szálkásítani szeretnék leginkább. Karra pedig 5 ismétléses orosz húzódzkodó programot találtam. Vélemény?


Valami olyasmi tabletták amik erősítik a csontokat vagy nem ártanak? Különféle porokat ne írjatok nem akarok szedni semmit még fehérjét sem. :D



(3. kérdés direkt zárójelben.. :) Dohányzás mennyire ront az egészen?)


2014. máj. 20. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:

nagyon nem vagy még képben. Szálkásítás = zsírleadás, lehetőleg izomvesztés nélkül. Ezt viszont az étrend dönti el, nem a gyakorlatokkal fogsz szálkásodni.

És még valami:

Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni naturálban, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).


Terveket találsz a fegyencedzés című könyvben, keress rá.


A dohányzás az elég nagy hátrány:

[link]

2014. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sándorzsolt-ot annyival egészíteném ki:


"erősítik a csontokat vagy nem ártanak?" - multivitamin! (csontokat ha jól tudom Ca és D vitamin)

2014. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok képben, de köszi a felvilágosítást. :)
2014. máj. 20. 20:28
 4/9 A kérdező kommentje:
Tehát ha én azt szeretném, hogy látszódjon rajtam valami pl a hasamon akkor nekem nem szálkásítanom kell, hanem kalóriadús kaját ennem és edzenem?
2014. máj. 20. 20:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Először tömegnövelő étrend kell az edzések mellé, hogy legyen rajtad izom. Majd ez után szálkásító diéta. De itt is ugyanúgy megy tovább az edzés, csak az étrend változik.

Olvasd el a sárga kapszula című könyvet, keress rá. Ha utána van kérdés, akkor szívesen segítünk.

2014. máj. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fehérjepor nem, de cigi az igen, gratulálok.
2014. máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
:)
2014. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
14 éves korom óta cigizek és mivel látom hogy ekkora probléma talán le tudnék szokni róla.. 20 vagyok.
2014. máj. 21. 10:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Az jó lenne.:)
2014. máj. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!