Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Magamról szeretnék egy kérdést...

Magamról szeretnék egy kérdést feltenni, hogy szerintetek mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

15 (és fél) éves vagyok, 60kg, 184cm.

Próbálok nagyon sokat enni, meg hízni meg ilyenek, hogy aztán felszedjek jó-pár kilót, amit majd átedzek izomra. Nem vagyok egy gyengusz féle, de azért sokat kell még dolgoznom hogy izmos legyek. Szerintetek van esélyem hogy 20 éves koromra egy "izmosabb" testű legyek? Mondjuk ilyen? [link]

van kitartásom és céltudatos vagyok. Az egyik rokonom szerint sose leszek ilyen erős mint mondjuk ez akit linkeltem. Szerintetek igaza volt rokonomnak? vagy van esélyem hogy 20 éves koromra izmos legyek?



#izom #van-e esélyem?
2014. máj. 21. 16:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mi az hogy amit át edzek majd izomra? Ilyen nincs. Ez egy nagy hülyeség, hogy a zsírból izmot lehet csinálni... Egyébként lehetsz olyan izmos, mint ami a képen van, csak tenned kell érte és utána járni a dolgoknak. Ajánlom figyelmedbe a Sárga kapszulát!
2014. máj. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő érend+ kőkemény kondizás és meglesz!Majd szálkásítás..
2014. máj. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Kedves előttem szóló, te mindenhova csak benyögöd, hogy sárga kapszula ? Nem azért jönnek ide az emberek, hogy könyvet olvassanak, hanem hogy tippeket, tanácsokat kapjanak... Egyébként ! ez a kép amit küldtél, ez nem olyan fergetegesen izmos, azt írtad, hogy nem vagy gyenge, lehet most is megvan ez a fizikum, csak a zsír alatt.. szálkásíts le és majd kiderül.. bár azért előtte gyúrj rá egy kicsit
2014. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Zsírból soha a büdös éltben nem lesz izom, tehát ne zsírt akarj felszedni. Kemény edzések legyenek és tömegnövelő étrend. Majd utána szálkásítással leadod a felesleges zsírt. Így lesz jó a forma. De nem a zsírból lesz az izom!

Akit linkeltél az nem nagy forma, simán el fogod érni.

2014. máj. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

184 centivel és 60 kilóval kétlem hogy meglenne ez a fizikum kedves elöttem szoló.


Az meg hogy mindenkinek aki edzeni szeretne, te leírod hogy hogy kezdje, teljes testes edzéstervet csinálsz neki, majd osztott edzéstervet, leírod mekkora súllyal hány ismétlést és hány sorozatot, mennyi gyakorlatot csináljon, írsz neki megfelelő tömegnövelő étrendet, majd szálkásító értrendet, elmeséled neki a vitaminok, ásványianyagok szerepét és ch-fehérje-zsír szerepét a táplálkozásba, a pihenés fontosságát és még ami nem jutott hírtelen eszembe, lelked rajta. De ha van már egy ilyen könyv, amit egy 12 éves értelmi szintjén is meg lehet érteni, akkor mi miért írjuk le ezt több tíz oldalon keresztűl újra?

2014. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ezt nekem írtad Steph?
2014. máj. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Jah , nem.


"Kedves előttem szóló, te mindenhova csak benyögöd, hogy sárga kapszula ? Nem azért jönnek ide az emberek, hogy könyvet olvassanak, hanem hogy tippeket, tanácsokat kapjanak"


3-asnak címeztem.

2014. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Azért ajánlják a sárga kapszulát kezdőknek, mert jó. Kezdőknek. Minden össze van foglalva benne, amit tudni kell, mielőtt elkezdesz terembe járni. Ha azt követed, nagy hülyeséget nem csinálsz.

Én azt vallom, hogy ha bejön a stílus, amiben írták, nagyon olvasatja magát.

2014. máj. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ja, és a belinkelt formára simán van esélyed, pláne öt év alatt.
2014. máj. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Kivéve ha zabál minden szart és jó zsíros lesz, mert akkor szenvedhet a diétával
2014. máj. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!