Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha szeretnék nagyon izmos...

Ha szeretnék nagyon izmos lenni, akkor hetente hányszor kell gyúrni és mennyi időt?

Figyelt kérdés
Eddig úgy csináltam,hogy minden nap 15 perc,és szerintem biztos nem jól csináltam.

2014. máj. 22. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem. Kezdésnek heti 3 napos teljes testes edzésterv kell. Azaz minden izomcsoportra egy-egy alapgyakorlat, gyakorlatonként 3-4 sorozattal. Ez kb 60-70 perces edzés, de nem is ez a lényeg.

Legyen tömegnövelő étrended is, mert a semmi kajából nem lesz izom!

Olvasd el az alapismereteket, hogy képbe kerülj, mert így több oldalt kellene neked leírni.

Tehát googleba: alapismeretek

vagy: sárga kapszula. Ez egy könyv címe, amit le tudsz tölteni.

2014. máj. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

OFF - Ezen most én (is) meglepődtem, hogy "alapismeretek" első találata googleben a body.builder.hu cikke -


Ha izmos akarsz lenni, akkor elösször szépen állj neki olvasni - fent említett sárga kapszulával kezdheted is.

2014. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tudtam ezt.:) és azért az alapismereteket ajánlottam, mert ez rövidebb, könnyebb átrágnia magát és ha majd érdekli a dolog részletesebben, akkor elolvassa a sárga kapszulát is. És ha így is marad majd kérdés, akkor majd segítünk.
2014. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat
2014. máj. 22. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!