Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Alultáplált vagyok? Annyira...

Alultáplált vagyok? Annyira undorító ez?

Figyelt kérdés

A családom napi szinten bánt mert fogytam 4kilót, beleszólnak hogy mit eszek, hogy mennyit mozgok, szerintük gusztustalan ahogy kinézek és alultáplált vagyok, nézzek már tükörbe, méregetnek, anyám fotót kért rólam hogy az orrom alá tolhassa hogy vegyem már észre magam.


[link]


[link]


2014. máj. 24. 16:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
44%

elég sovány vagy!

felénk erre csak egyvalamit mondanak, pacalt intravénásan!

2014. máj. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Sajnos azt kell mondjam, igazuk van szüleidnek.

És hallgass rám: hízz fel egy kicsit, mert nagyon durva következményei lehetnek ennek (nem csak bel- hanem nőgyógyászati szempontból is).


Én nem mondom azt, hogy kapj magadra 10 kiló zsírt, de jó lenne ha valamiféle sport mellett elkezdenél tömegelni. Ha izmosodsz, az még jobb, mert sokkal jobb alakod lesz. Tömegnövelés során pedig minimális zsír is jön fel ugyan, de hidd el, az most csak előnyödre válhat.

2014. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Vékony vagy, de azért nem gusztustalan. Viszont izom az elférne rajtad és sokkal formásabb lennél.
2014. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
57%

Egyetértek Montival.


Felsőtested szép, popsid szép, izom még jól nézne ki, lábra viszont: MINDENKÉPPEN gyúrjál, mert az pl. nekem gyengének tűnik. És bár ez csak szubjektív vélemény, de szerintem vedd figyelembe..

2014. máj. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy gusztustalan, de figyelj oda a kajálásra.
2014. máj. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vagy csúnyán sovány! Nem tudom, miért piszkálnak.

Gondolom, még fiatalka vagy, nyugi idővel még úgy is fogsz kicsit nőiesedni és hízni pár kilót.

2014. máj. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Hm. Szerintem is vékony vagy.

Ami engem illet, meggyőződésem volt,hogy fogynom kellene, és a családom ugyanezt a műsort adta elő... (hozzáteszem, az a kép, hogy nekem minél inkább vékonynak kell lennem, a média hatására vettem a fejembe) aztán elmentem egyszer spinning órára , láttam magam a tükörben, és megdöbbentem, mennyire nyeszlett vagyok a többi lányhoz képest. Még a kissé teltebbeket is "egészségesebbnek" láttam, mint magamat.


Nemrég kezdtem bele súlyzós edzésbe, figyelek rá hogy többet egyek, többet igyak, és már kevésbbé van az a "zörgős csont" érzésem.


// -> amúgy, ha jól érzed magad a bőrödben, akkor ne foglalkozz vele, ki mit mond. Én nem éreztem jól magam, ezért kezdtem el tekerni pár órát, majd egy kicsit máshogy alakultak a dolgok, mint ahogy korábban hittem. :D

2014. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,objektív véleményeket szerettem volna! Nem vagyok fiatalka sajnos, egy 1és egy 3éves gyerkőcöm van,a kajálással a kapkodás miatt csúszok el,nem direkt koplalok
2014. máj. 24. 16:46
 9/23 anonim ***** válasza:
nincs veled semmi nagy baj azért mert néhol van rajtad zsír ha nagyon alultáplált lennél akkor seholse lenne de tényleg nem ártana hizni. kellene egy kis zsir meg izom is mellé szerintem ha visszajönne az a 4 kilo és edzenél mellette jó lennél
2014. máj. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Kevés a segítségem,3*fél óra futás fér bele a hétbe,tömegnövelő étrendhez meg kellene súlyzós edzés,ha jól gondolom.Heti 1kondi segítene?3futás mellé.
2014. máj. 24. 16:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!