Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A zsírréteg ledolgozásához...

A zsírréteg ledolgozásához aerob mozgás kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Súlyzós edzéseket végzek (kitörés, guggolás, hasazás, kar..szóval lényegében mindenhova) egy ideje, azért hogy szebb, feszesebb testem legyen. Az étkezésre természetesen odafigyelek, ehhez már korábban kaptam sok tanácsot.

A futást is terveztem, de az sajnos elmaradt egy ideje, a súlyzós edzésektől pedig izmosodik a combom és hát így vastagabb is lett. Ami önmagában nem lenne gond, de a zsírréteg még ugye nem tűnt el.


A combomon, hasamon, karomon lévő vékony zsírréteget (tényleg nem sok van..) aerob edzéssel tudom ledolgozni? Tehát kocogjak hosszabban (legalább 40 perc), mint fussak gyorsabban? Melyik mozgásforma kell az én esetemben?


És mi a véleményetek az l-carnitine pezsgőtablettáról? Erről nemrég hallottam, hogy segít a zsír lebontásában.


Előre is köszi a segítséget!


2014. máj. 26. 22:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint kocogjak hosszabban, mint fussak rövidebb ideig. :)
2014. máj. 26. 22:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Kell diéta, ez a legfontosabb. A súlyzós edzés mellé pedig heti minimum 3-4, 40-60 perces aerob edzés. Ez kb 120-130-as pulzussal történő mozgás. Nálam ez vált be. De van aki az intervallum edzést ajánlja.
2014. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szuper, nagyon köszönöm! :)
2014. máj. 26. 22:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor kevés szénhidrátot eszel, ésszerű kalória határt tartasz, na akkor dolgozol a zsírleadásért. Gasztronómia előre.
2014. máj. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fogyáshoz kaloria deficit kell. Ezt el lehet érni aerob nelkul is viszont ha aerobozol akkor többet ehetsz.
2014. máj. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!