Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adhatnám le HATÉKONYAN...

Hogyan adhatnám le HATÉKONYAN a felesleget a hasamról?

Figyelt kérdés

Szóval, olyan fél éve felmentek a nem kívánatos pluszkilók a hasamra-nem sok, de szeretnék megint lapos hasat. 14 éves vagyok, és nyugodjon meg mindenki, nem szeretnék anorexiás lenni, csak szép, formás hasat szeretnék elérni. Mozgás tekintetében rendszeresen futok, de nem valami hatékony. Ezért kérdezem, hogy mit tegyek, hogy lemenjen a zsírréteg? Nem szeretnék koplalni értelemszerűen, úgyhogy ha valaki tudna segíteni, hogyan étkezzek, milyen mozgásformát válasszak, azt nagyon megköszönném! Pilates-en gondolkoztam, de nem tudom, hatásos lenne-e.

14/L, 52 kg, 165 cm



2012. júl. 30. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden mozgás hatásos, a lényeg az étkezésen van. Mit eszel egy nap általában?
2012. júl. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem minden a mozgáson múlik,semmi köze az étkezéshez.

Régen(60-70-es évek)húst-hússal ettek az emberek és mégis nagyon jól néztek ki,szóval ez egy óriási hülyeség.

2012. aug. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, a 60-as 70-es években teljesen gyökerek voltak, mégis jól néztek ki. Ha jól tudom olvasni sem tudtak, és természetesen az étkezéshez sem értettek, hiszen az nagyon modern tudomány. Sőt, ha jól tudom, akkor még az ételek minősége is rosszabb volt, hiszen sokkal több mesterséges ízesítő és adalékanyag volt mindenben -.-'
2012. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!