Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Arginin mit tud és mik vele...

Arginin mit tud és mik vele kapcsolatosan a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

ÜDv

A kérdés adott, vélemény is érdekel, aki használta huzamosabb ideig.


2014. máj. 29. 22:17
 1/6 tap bela ***** válasza:

Javítsd az arginin hatását.....

Mint tudjuk az L-Argininnek több előnye is van, mint pl. jobb vérkeringést eredményez, ezáltal edzés során keményebb, jobb az "izompumpálás". Nagyobb a "motiváció" és "élvezetesebb", intenzívebb az edzés. Ezen túlmenően serekenti a HGH-át, így javítja az izomépítést egyben a zsírégetést. Feltételezhetően az izomok több oxigénhez, vele együtt több tápanyaghoz jutnak, a kitágult vérerek kellő mennyiségben szállítják az anabolikus hormonokat.


Az arginin teljes körű kiaknázása érdekében fontos az időzítés. Legalkalmasabb edzés előtt 30-60 perccel éhgyomorra. A másik megfelelő időpont edzést követően egy gyors felszívódású protein shaker-rel, mivel a regenerálódás sokkal gyorsabb. Elméletileg a harmadik legkedvezőbb időpont lefekvés előtt 30 perccel. Ez utóbbi esetben kerüld a szénhidrát fogyasztását.

2014. máj. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, én úgy tudtam, hogy edzés előtt meg felkelés után kell, nem lefekvés előtt :D
2014. máj. 29. 22:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Tehat az egyetlen dolog amiben segit hogy tobb kedved lesz edzeni a bedurranástól?

Mert a hgh nem anabolikus hormon élettani keretek között.

Szerintem ha csak ennyit tud nem kene kolteni rá.

2014. máj. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatból mondom, mivel elég sok mindent kipróbáltam már, hogy az extra besorolású tápkiegek közül ez meg a kreatin üti az összest szinte, számomra fontos kiegészítő :) Marci csak ennyit tud ? Olvasd el még 1x szerintem, nem csak motivációt növel. Jobb edzés, picit mégtöbb erőt, jobb izomépítést, serkenti a hormonokat, jobb vérszállítás, nagyobb erek.


Nekem 12% testzsírnál, olyan szinten kihozta és láthatóbbá tette bizonyos helyeken az ereket, hogy 10% testzsír körül szoktak ott előbújni :)


A másik dolog kreatin mellett, nagyobb erőtöbblettre tehetünk szert és az izomépülést is javítja, normális szívműködés és hasonló, csak ennyi dolgokat :)

2014. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindent meg kell venni ami használ.
2014. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Stillmassnál elég jó áron van, BCAA-val edzés előtt jó kis cucc. A vérbőség pedig nem csak az izomzatban érzékelhető :)
2014. máj. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!