Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 5 edzés, minden napra...

Heti 5 edzés, minden napra elosztva, túledzés nélkül?

Figyelt kérdés

Nem tudom jó ötlet-e, ezért kérdezném, hogy minden napra elosztva egy heti edzés megfelelő lenne-e, illetve nem vezetne-e túledzéshez?

H-hát

K-mell

Sz-tricepsz

Cs-váll

P-bicepsz


és szerdán egy rövid trinyó mellé a láb.


Tömegnövelés lenne a célom, az étrendem össze van állítva, de az edzésből is a legjobbat akarom kihozni, ezért bontottam le minden napra, hogy csak egy izomcsoportot edzek le, viszont azt próbálom a leghatékonyabban megdolgoztatni. Hatásos lehet így, van fent áll a túledzés veszélye?



2014. máj. 31. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Tehat a labadnak nem adnál egy kulon napod ahol kb annyi izom van mint a felsotesteden de a két bicepszednek simán?
2014. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azért kérdezek, mert nem tudok.
2014. máj. 31. 10:49
 3/8 anonim ***** válasza:
A lábadat külön napon edzd!
2014. máj. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
bicepszet és a tricepszet vegyem egy napra? és a láb külön napra. viszont azt még mindig nem tudom, hogy nem baj-e, h hét közben nincs pihenőnap?
2014. máj. 31. 11:11
 5/8 anonim ***** válasza:

egyáltalán miért szedted ennyire szét??

mondjuk hátra egy órán keresztül edzel vagy mi?

vagy lemész csinál 2 gyakorlatot hátra azt kész? nem értem..:/ :)

2014. máj. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
írtam, hogy azért, mert rendesen szeretnék koncentráltan edzeni csak egy izomcsoportra, és abba bele adni mindent, és nem akarok óra hosszákat a teremben lenni. Kb egy gyakorlat 10 perc. 4-5 gyakorlat, plusz minden edzés előtti hasazással egy óra hosszás edzéseim lesznek.
2014. máj. 31. 11:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát én sajnos ehhez nem értek annyira,de szerintem 1napra dolgozhatnál 2 izomcsoportra is.:)

de majd meg írják akik értenek ehhez.!

előző voltam.

2014. máj. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség. Én is ezen terven edzettem, de rosszabb volt. Egy nap két testrész és pihenőnapok, ez bevált.
2014. máj. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!