Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Insanity edzés?

Insanity edzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valaki próbálta már az Insanity edzést? Mik a tapasztalatok róla? Érdemes elkezdeni? Hol találom meg a DVD-ket róla?


2014. jún. 1. 07:47
 1/2 anonim válasza:

Szia! Három hét óta csinálom az edzést nagyon nagyon kemény, de imádom. Ha egyáltalán nem mozogsz semmit vagy csak nagyon minimálisat akkor ez irtó kemény lesz másnap nem fogsz bírni kikelni az ágyból olyan izomlázad lesz. Előtte jobb egy kicsit rágyúrni; én például két hónapig zumbáztam,futottam,bicikliztem , hogy egy kicsit bírjam a strapát.Az is fontos, hogy ha nagy a súlyfelesleg tehét 10kg-tól felfelé akkor nem ajánlatos (bár láttam külföldi videókat, ahol eléggé nagy túlsúllyal küzdők is végig csinálták. Terhes, szívbeteg, térdproblémás emberek nem végezhetik, mert az ugrálások miatt eléggé kikezdi a lábakat.

Ehhez az edzéshez is kel valami jó kis diéta, mert önmagában ez az edzés kevés lesz.

Három hét után is látom már a változásokat a combomon, vádlimon (sokkal izmosabb, csinosabb vagyok és az állóképességem is százszor jobb mint a torna előtt)

Nagyoon fontos, hogy 60 nap alatt (igazából 63) nem lesz senkinek kocás hasa csak elindul azon az úton, hogy jobb teste legyen az embernek (2-3-szor végig kell csinálnod ha kockás hasat akarsz)

Én online megtaláltam az összes videót :

[link]

2014. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
IMÁDOM! Imádom! Imádom! Mindkét hónap első hete a legnehezebb. Már beszőtte magát a napirendembe. Mindennap várom, hogy újra végigcsinálhassam. Kezdetben az edzések végét csak szenvedve, de sikerült kiviteleznem. Érdemes elkezdened. Nem csak izmosabb lettem tőle, hanem javította az állóképességemet és boldogabb is vagyok :)
2014. aug. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!