Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Insanity 2. hét szombat. A...

Insanity 2. hét szombat. A pure cardio-t és a cardio abs-et egymás után csináltátok vagy hosszabb szünetet hagytatok a kettő között?

Figyelt kérdés
Csak azért teszem fel ezt a kérdést, mert szerintem nekem nem menne a 2 egymás után, még a pure cardio-t is alig bírom végigcsinálni.

2013. aug. 15. 12:29
 1/2 anonim válasza:
Én mindjárt utána csinálnám.
2013. aug. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én szoktam a pure cardio után pihenni 10-15 percet,de ha te úgy érzed,hogy nem bírod,akkor szerintem beoszthatod,hogy egyiket délelőtt másikat délután. vagy ha dolgozol/suliba vagy,akkor kora délelőtt és lefekvés előtt. :) Mivel a cardio abs-hez is van külön bemelegítés,így nem fogsz lesérülni. De azzal is számolj,hogy ezután csak keményebbek lesznek a maxos edzések, tehát én inkább a 10-15 perc pihit választanám. Remélem segítettem!
2013. szept. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!