Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azoknak, akik TRX-eznek:...

Azoknak, akik TRX-eznek: miként üzemezitek be a TRX gyakorlatokat és a súlyozást?

Figyelt kérdés
2014. jún. 2. 12:02
 1/2 A kérdező kommentje:
*ütemezitek
2014. jún. 2. 12:02
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hogyan gondolod a beütemezést :)

Ha úgy, hogy külön napon végzel súlyzós edzést, külön napon TRX-et, akkor szerintem az egyetlen járható út, ha súlyzós edzésnél köredzést csinálsz, mivel ha hagyományosan osztott edzéstervet végzel, akkor úgy leterheled az izmaidat az adott napokon, hogy másnap nem fogod tudni használni őket a TRX-ezés közben, vagy ilyenkor előfordulhat a túledzettség.

Én személy szerint úgy csinálom (így ezt is ajánlom), hogy leosztott edzésterv szerint egy nap végezz súlyzós és TRX-es (nekem Rip 60 van, de tökmindegy.)edzést. Például én úgy csinálom, hogy mellre csinálok 3 súlyzós gyakorlatot és 2 TRX-es gyakorlatot. Nekem ez így tetszik, változatos az edzésem. Ajánlom még figyelmedbe, hogy a TRX-et használd a bemelegítő és a lenyújtó gyakorlatoknál is, nagyon hasznosak.

2014. jún. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!