Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a fene lett az emberekkel?

Mi a fene lett az emberekkel?

Figyelt kérdés

Üdv

13-14 évesen már kokszolni akarnak, meg 12 évesen izmosak lenni. Amikor még jóformán ki sincsenek fejlődve rendesen.

Én ebben a korban képekről láttam a konditermet, meg videókat a youtube-on.


Majd 16 éves kortól szép lassan lehet edzegetni.


2014. jún. 3. 19:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet edzegetni ilyen korban is, főleg ha saját testsúlyos edzés megy. De a koxolast én sem értem. Nagyon tudatlanok sajnos.
2014. jún. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan akarnak mindent elérni. Azt hiszik hogy egy kigyúrt és szálkás izomzat elérése pár hétbe kerül.

Egy valami amit díjazok bennük: az akarat!

De persze nem abban, aki koksszal akarja elérni azt - amit!

2014. jún. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Rohanó világ.
2014. jún. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 *Glissade* ***** válasza:
100%

1.Gondolom menők akarnak lenni a haverok előtt.

2. Szeretnének tekintélyt, illetve kitünni a tömegből.

3. Itt a nyár.

4. Szeretnének erett férfinek tünni, bevágódni a csajoknál.

2014. jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 *Glissade* ***** válasza:

5. Önbizalom hiány, reklámok hatása

6. Külsőségek előbbre hellyezêse

7. Rajongás más testépítők iránt

2014. jún. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

én is izmos akartam lenni 12-13 évesen már de csak 16 évesen kezdtem kondizni (elég szarul)

hogy miért? nem tudom de mindig is úgy éreztem, hogy izmosnak kell lenni :D na meg az is igaz, hogy anyám már 5-6 évesen is baszogatott, hogy gyenge vagyok ami lássuk be nem teljesen normális.

2014. jún. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
a természet természetes szelekciója dolgozik.
2014. jún. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ez az internet és a szabad információ korszaka...
2014. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

nekem egy , táplálékkiegészítő shopban kapott kiadványon akadt meg a szemem... neves cég, jelentős hazai képviselettel.


Kicsit vicces, mikor xy fehérje mellé agyonkokszolt figurákat mutogatnak, hogy ettől így fogsz kinézni.

Most, aki fiatal / nem tud erről semmit, simán elhiheti hogy így van. Vajon miért van ennyi kérdés hogy mennyit növök ettől a fehérjétől, mennyit fogyok ettől a cucctól, merthát a "hiteles" gyártó, a saját újságnának lapjain ezt hirdeti.


Aztán meg megy az idiótázás, stb, holott az ő kezük is benne van, hogy ennyi az "idióta".

Szubjektív vélemény.

2014. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen, nyilván nem lehetne azzal a szöveggel eladni annyi tápkieget, hogy ez is csak kaja, nem csodaszer, nem varázspor. Idiótázás akkor van, ha itt leírjuk a kérdezőnek, hogy ez a helyzet, de sokadjára sem érti meg.:)
2014. jún. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!