Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A doppingteszt kimutatja azt,...

A doppingteszt kimutatja azt, hogy valaki növekedésit használt?

Figyelt kérdés

2014. jún. 5. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:

birkózó vagyok, olimpián is voltam már, és pár eb-b meg vb-n.

kimutatja, és már az újabb peptid készítményeket is, amik rajta vannak a listán, azt mind szűrik.

nálunk van sportorvos is, ezzel foglalkozik!mármint mit nem szabad, és hogy egészséges legyen az ember!

2014. jún. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Ne kokszolj, mert egy eletre megnyomorodhatsz.
2014. jún. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de sajnos láttam mit művel a növi az emberrel, ne nyúlj te ilyenhez, bár kétlem, hogy meglenne rá a lovéd, és pont egy ilyen natúr oldalon érdeklődnél.
2014. jún. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez csak egy legenda, hogy nem lehet kimutatni, de az igaz, hogy ez volt az első olyan szer, amit használata után még mikor az első formáját előállították, akkor nehéz volt kimutatni, bár akkor humulog fajtát használtak, ami azt jelenti humán felhasználási területről nyerték az alapanyagot(halottak agyi lebenye(, de ritka súlyos betegségek jöttek tőle, majd jött a bioszintetikus változat, ami jelenleg is fut, ezt már könnyebben kimutatták teszttel, azóta pedig rutinmeló ellenőrzésnél, rengeteg bicajos és úszó bukik ezzel a szerrel, még a nagyobb versenyeken is, mert némelyik helyen él még ez a legenda hogy nem lehet kimutatni!
2014. jún. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van olyan cucc amit nem lehet kimutatni ettől függetlenül. Az élsport sokszor már a dokik versenye is egyben, sajnos.
2014. jún. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!