Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » MI lehet a gond? Hogyan...

MI lehet a gond? Hogyan lehetne rajta javítani?

Figyelt kérdés

Van egy problémám,a bicepszemet nem tudom keményre feszíteni.Ha rá feszítek akkor sem kemény.Valakinél volt már ilyen,amugy kb egy éve edzem és edzések közben sem nagyon érzem a bicepszem,erő van benne csak nem kemény.

Valami tanács??



#bicpesz kemény #nem kemény bicepsz
2014. jún. 6. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd ha lesz rajta elég izom és nem lesz zsíros, akkor kemény lesz.
2014. jún. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem zsírós,viszonylag alacsony testzsírszázalékkal rendelkezem,de azért köszönöm a választ :)
2014. jún. 6. 18:58
 3/9 A kérdező kommentje:
igazából nem is tudom rendesen leírnia problémát,de azért röviden tömören még egyszer megpróbálom. Feszítem,feszítem de mintha nem húzódna össze rendesen (nem keményedik be)
2014. jún. 6. 19:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Pedig ilyen nincs. Ha izmos vagy és nincs sok zsír rajta, akkor keménynek kell lenni, még minimális feszítéssel is.
2014. jún. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem tudom,akkor nem tudom megfeszíteni,mindegy keresek még valami anyagot a témában hátha segít vagy nem
2014. jún. 6. 19:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Én értelek! Pont az utóbbi időben vettem észre, hogy ez végre elmúlt! Tehát feszítesz, hogy már remeg bele a fejed :) keménynek is néz ki, de h megnyomod, akkor be tudod nyomni. Ugye erről van szó? Ha igen, akkor el fog múlni, nekem is elmúlt. Aztt, hogy mitől volt, azt nem tudom én sem, de én is ki voltam miatta kicsit (de nem tettem fel gyik.hu ra :) ). Talán ez lenne az izom érettség?
2014. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaja, na végre egy ember aki tudja miről beszélek.Neked csak egyik napról a másikra elmúlt vagy végeztél rá valami spéci gyakorlatot?
2014. jún. 6. 20:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Pedig nem így van. Nem vagytok elég izmosak, azért puha a karod. Ennyi. Majd ha edzel több évet akkor lesz mit megfeszíteni!
2014. jún. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem eggyik napról a másikra. Ugye nem folyton ezen járt az eszem, ezért nem tudom mennyi idő múlva. Úgy tudnám behatárolni, hogy mikor észreveszed magadon, hogy végre picit izmosodsz, erre ráfeszítesz és feszül meg minden, mégis puha. Aztán ez piszkál meg minden, de viszonylag kevés élethelyzet van, hogy feszítesz egy izmot és mások azért nyomkodják, hogy kemény e, vagy csak annak látszik, tehát félig-meddig feledésbe merült. Viszont pár hete- hónapja észleletem, hogy ez megszűnt. Száz szónak is egy a vége: meg fog keményedni. :)
2014. jún. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!