Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Verseny előttre melyik a...

Verseny előttre melyik a leghatékonyabb zsírégető? Milyen fehérjét használtok a verseny diéta végén?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:

szénhidrátcsökkentés!

kiéget belőled mindent, az aerob edzéssel párosítva!

2014. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt nem sok versenyző van, max 1-2. Illetve majd talán én öregen elmegyek ősszel.:)

Komoly versenyzők nem sza rakodnak tápkieg zsírégetőkkel vagy nem csak azzal, hanem megy pl clen + efi.

De ez nem tanács. Te próbáld ki a revex-16-ot vagy a Thermo drine pro-t. Fehérjéből pedig legjobb ilyenkor az izolátum vagy hidrolizátum. A márka mindegy, az összetételt kell nézni.

2014. jún. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
még jó hogy a T betűs dolgokat nem írtad, amik úgy lerántják a zsírt egy emberről, hogy közben szalonnát eszel és szálkásodsz.
2014. jún. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akartam azt is, de utána belegondolva szerintem azt azért nem mindenki használja. Az már nem játék tényleg.:)
2014. jún. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
T betűs???
2014. jún. 8. 15:08
 6/7 anonim ***** válasza:

ha nem tudod mi az, akkor ne is érdekeljen, mert az nem gyerekek kezébe való!

még felnőttek kezébe sem igazán!

2014. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

igen, de az már nem tápkieg. Mondjuk az efi vagy a clen sem..)

T3, T4 pajzsmirigyhormonok is vannak a komolyabb felkészülésekben, de ezeket most felejtsd is el ezzel a lendülettel. Csak tájékoztatásnak írtam.

2014. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!