Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kérdés az lenne, hogy P90X...

Angyika28 kérdése:

A kérdés az lenne, hogy P90X workout-hoz szeretnék használni muscletech-től a leukic-et (izomnövelő) és a scitec-től az adipokill (zsírégető) tablettát. Lehet-e a két tablettát együtt használni? Szerintem ütős kis cuccos! :-)

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

használni lehet, csak egyáltalán semmi értelme nincs...

a éeukic sem csodaszer, tömegnövelő étrend nélkül hiába szeded, egy deka izmot nem fog hozni,

Ahogyan egy termogenetikus zsírágető sem fog semmilyen csoda hatást kifejteni szálkásító étrend nélkül...

2014. máj. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát elolvastam mi ez a leukic de nekem elég nagy kamunak hangzik... tehát egy anyag, ami hormon reakció nélkül ráveszi a szervezeted, hogy azt csinálja, amit a hormon tenne vele, de az ellentétes hormon termelése nélkül, ezért nem tudsz vele ideiglenesen izmot építeni...

ez mekkora egy kamu... szedjél bármit, az izomzatod csak úgy tudod fenntartani, ha zabálsz mint a gép, és edzel.

A zsírégetőd, meg nem csinál mást, mint emel egy elenyészőt a testhődön, gyorsít egy elenyészőt az anyagcseréden, de ha nincs meg mellé a szálkásító étrend, akkor halottnak a csók...

2014. máj. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!