Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tényleg ezzel a technikával...

Tényleg ezzel a technikával lehet a legjobban fejleszteni a fekvenyomást?

Figyelt kérdés
Nagyon gyenge a fekvenyomásom 50 kilóval szériázok,egyszerűen nem akar fejlődni.Hallottam,hogy ha leengedem a mellemre,nem nyomom ki egyből,hanem várok pár másodpercet és úgy nyomom ki,akkor így jobban fejlődik.De így kisebb súllyal lehet.Ez igaz?

2014. jún. 7. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez pont hogy inkább a célizom izolációját segíti, tehát ezt erőemelő technikaként felfogni fogalomzavar.
2014. jún. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor mit csináljak,ha egyszerűen nem akar menni a fekvenyomás?Minden gyakorlatban fejlődök,de a fekvenyomás valamiért nem akar menni.
2014. jún. 7. 17:30
 3/8 anonim ***** válasza:

tanulj meg hogy kell rendesen a formával lesz a baj.

oriza amugy a megállitás az eroemelo technika.

2014. jún. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tényleg? :O valami rémlett, de azt hittem rosszul emlékszem, mert olvastam ilyet valahol.


De mi ebben a logika?

2014. jún. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha azt mondod a többiben fejlődsz, akkor tételezzük fel, hogy a kajád rendben.


Lehet erőemelő edzéseknél kéne szétnézni, az ismétlést levinni 5-6-ra és emelni a súlyon.


Edzőpartnerrel a nagy súly miatt, ha nem megy akkor csak annyit segítsen, hogy épp hogy csak menjen.


És nagyobb figyelmet kaphatna a váll és tricepsz is, főleg a tricepsz ami sokat tud segíteni, ezeket is fejleszteni.

2014. jún. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az a logika hogy ha valaki nem tudja rendesen hasznalni amellet fekvenyomas kozben igy kisebb sullal megy a gyakorlat.

ezzel sokkal nehezebb lesz a gyakorlat de megindit majd a fejlodesben.

plusz ha egy eroemelo csak igy nyom fekve a versenyig akkor ott a normalis az konnyu lesz

2014. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hogy érted,hogy a formával lesz a baj?

Fekvenyomásnál már kb. februárban is itt tartottam,ahol most.Felhúzásban,guggolásban azóta meg már sokat fejlődtem.Egész testre edzek,tricepszre és vállra is.

Köszi a válaszokat.

2014. jún. 8. 14:23
 8/8 A kérdező kommentje:
Félpiramisban nyomok 10-2 ismétlés között.Csak így sem megy.Mert egyik héten belenyomok 60-ba 5-öt,rá egy hétre meg már a 4-nél is segíteni kell.
2014. jún. 8. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!