Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most tömegelés vagy szálkásítá...

Most tömegelés vagy szálkásítás? (Kép)

Figyelt kérdés

Sziasztok.Körülbelül 6 hónapja kezdtem el terembe járni,közben fogytam pár kilót és alakultam szerintem.

Az egyik kérdésem az hogy most szerintetek mi legyen a következő lépés?Tömegeljek vagy kezdjek neki szálkásítani?

Jelenleg a "pocakom" ami rettenetesen zavar.

A másik kérdésem hogy szerintetek kívülálló szemmel van valami látszatja hogy egyáltalán terembe járok?


A képek:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2014. jún. 7. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek és nem cinkelésből írom. Sajnos nem nagyon látszik, hogy edzel. Esetleg minimálisan a karodon, de az sem izmos. Fél év alatt többet ki lehet hozni. Neked tömegelned kell, hiába van zsír is rajtad. Nincs értelme ennyi izommal szálkásítanod. Az étrended jól össze kéne rakni, mert így nem fogsz haladni.
2014. jún. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azért az is számít, hogy honnan indultál. Ha egy két lábon járó csontváz voltál, akkor nem ez is valami.

De szerintem sincs még értelme szálkásítani. Majd egy év múlva...

2014. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Inkább egy két lábon járó labdának nevezném a kiindulást :P.

Akkor tömegelek még és utána kezdek el szálkásítani.

2014. jún. 7. 20:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha a tömegelést nem dzsuvával oldod meg, hanem megfelelő mennyiségű és minőségű teljes értékű kajával, akkor minimális lesz a zsírosodás tömegelés alatt. Figyelni kell rá hogy meglegyen a szükséges mennyiségű fehérje, ch, és zsír. Emellett vitamin és ásványi anyag. Tömegelés alatt hanyagold a tömegnövelőnek nevezett készítményeket, a gyors ch-t edzés után közvetlenre tedd, a többi időszakban elfogyasztott ch legyen összetett, teljes értékű, mint ZÖLDSÉG, barna rizs, durum vagy teljes kiőrlésű tészta, zabpehely, kuszkusz. Azt hogy tömegelés alatt miből hány g / tskg kell, számold ki egy arra alkalmas oldalon, és figyelj rá hogy be is tartsd, legalább a minimum legyen meg, illetve figyelj, nehogy túlzabáld magad, mert ahogy látom, könnyen zsírosodó alkat vagy.
2014. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs izom nincs mit szálkásítani. Szálkásító edzéssel meg nem fogsz tömeget felvenni. Te esetedben tömegelés és utána szálkásítás.
2014. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Eddig egyszerűen mindent zabáltam össze,napi 3 étkezéssel.Amennyiben átállok rendes étrendre látványosabb lehet a fejlődés szerintetek?
2014. jún. 9. 09:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jún. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Valaki tud ajánlani egy olyan étrendet amit suli idő közben is lehetséges követni?
2014. jún. 9. 09:47
 9/10 anonim ***** válasza:
A Sárga Kapszulát olvasd el,sok jó tanács van benne:)
2014. jún. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A suliba is tudod dobozban vinni a csirkét rizzsel. Aki meg beszól,az menjen az anyukájába. De vihetsz teljes kiőrlésű kenyérben sült csirkemellet is. Szóval nem lehet kifogás a suliban történő étkezés megoldása.:)
2014. jún. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!