Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelés zsírosodás...

Tömegnövelés zsírosodás nélkül, hogyan is? További lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos ennél a kérdésnél mindig is elakadtam hogy hogyan működik ez, mert most az egyik ismerősömről vettem példát (ugye neki kockás a hasa ami köztudottan nagyon alacsony testzsír százalékot igényel és amikor még az volt neki régebben nagyon vékony testalkatú volt de sokat felülésezett de mást nem igazán csinált, aztán gondolt egyet és el kezdett rendesen gyúrni látszott is hogy nagyobbodnak az izmai meg minden {ugye tömegnövelőt használt + az étrendje is az volt} és nem zsírosodott mert ugyanúgy közben is megmaradt a kockás hasa de az izmai nőttek) na most jön a kérdés hogy ezt hogyan lehet elérni? csak jó genetikával vagy kitűnő étrend kell hozzá?
2014. jún. 8. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
genetika
2014. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Genetika is kell, mert van aki (sőt a legtöbb ember) csak zsírosodással tud izmot növelni. Kis kalória pluszt kell tartani, így kevesebb zsír jön.
2014. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja értem köszönöm a válaszokat!:) És még azt szerettem volna kérdezni hogy mondtad hogy kis kalória plusz kell hozzá az a plusz kalória mindig minimális maradjon? Szóval az a izomnövekedésnél mindegy hogy kicsit vagyok pluszban vagy nagyon, mert ugye ha nagyon sok a plusz kalória több zsír is rakódik le de izomnövekedést nem befolyásolja? remélem érthetően írtam le a kérdésem:/
2014. jún. 8. 12:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az izmosodás is picit kisebb ütemű kis kalória plusznál, mivel nehéz ezt belőni, szabályozni. Szóval nem tuti, hogy minden nap pluszban lennél.
2014. jún. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát úgy lehet ezt megoldani, hogy pont annyit viszel be amennyi sükséges. Ő valószínű többet visz be csak a szervezete a feleslget hőtermelésre áldozza és nem a zsírpárnák növelésére.
2014. jún. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Minimalizalni tudod.

Ha tomegelsz akkor legyen egy kb 200-as kaloriapluszod naponta. Ezzel tudnad minimalizalni. Emellett meg egyél úgy ahogy a legtobb energiad van és ahogy a legkemenyebben tudsz edzeni.

2014. jún. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak nálam sajnos az a gond hogy reggel járok általában edzeni minden második nap és reggel nagyon keveset bírok enni nem tudom miért megeszek 50 gramm zabpelyhet + fehérjepor és még ennék hozzá csirkerizst vagy hal de egyszerűen nem akar már lemenni :/
2014. jún. 8. 14:20
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az számít, hogy reggel mennyit eszel, hanem az egész napi összkalória bevitel.
2014. jún. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szóval az nem szól bele hogy az edzésnél épp mennyi a kalória bevitelem?
2014. jún. 8. 14:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam nem. Én is inkább utána eszem többet. Edzés előtt nem szeretek én sem bezabálni. De kinek mi jön be, nem írom, hogy mindenkinek ez válik be.
2014. jún. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!