Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tegnap mellnap volt. Most...

Tegnap mellnap volt. Most rendesen érzem is. Ez azt jelenti hogy valamit jól csináltam?

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 17:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt izomlázad csak most akkor valószínűleg igen. Nekem komoly izomlázam nem igen szokott lenni ha nem hagyok ki edzéseket ellenben mikor megvariáltam a gyakorlatokat akkor sikerült bár az se volt durva.
2014. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem azt mondom hogy komoly izomlázam van, csak érzem hogy vagyok :) Amióta csak heti 1X mellezek, azóta szinte mindig így van. Akkor ezekszerint ez jó jel...
2014. jún. 8. 18:04
 3/15 anonim ***** válasza:
Nálam is van izomláz, pedig már ugye 29 éve nyomom. Nyilván nem akkora mint egy kezdőnél, nem elviselhetetlenül durva, de mellnél, hátnál, lábnál mindig érzem. Bicepsznél és vállnál szinte soha.
2014. jún. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ahogy mondod sandorzsolt. bicepsz-tricepsz edzést sajnos szinte soha nem érzem másnap, legfeljebb nagyon minimálisan. Eddig ez is aggasztott, de akkor ez is normális.
2014. jún. 8. 18:08
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy előtte eddig rosszabbul csináltad. Két módszerrel lehet kifárasztani az izmot, nagy súllyal ami kevés ismétlés számmal bír, és kis súllyal sok/rengeteg ismétléssel. Az eredmény nem ugyanaz. Feltehetőleg ezért érzel most izomlázat, gondolom.
2014. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kis súllyal nem lesz izmosodás, tehát ez eleve nem jó ötlet. Ha pedig arra gondoltál, hogy a kis súly majd szálkásít az a legnagyobb tévhit.
2014. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem, nem kis súllyal csinálom, az baromság, nekem legalábbis semmit sem ér. mindig a lehető legnagyobb súllyal csinálom, amit még biztonságosan tudok mozgatni, lévén hogy egyedül edzek, és nem szeretném kitörni a nyakam
2014. jún. 8. 19:46
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem neked írtam, hanem az előttem válaszolónak. Ő írt a kis súlyról.
2014. jún. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ja, oké
2014. jún. 8. 20:00
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem is mondtam, hogy azzal izmot lehet növelni. A tömegelés és szálkásítás két dolog. Az izmok felépítése nem annyiból áll mint egy henger azt csá. Nem elvetendő a kisebb súly több ismétlés számmal vagyis bukásig, persze ne ötvenedik legyen az a bukás, mert az már hülyeség.
2014. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!