Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ero, allokepesseg elerese?

Ero, allokepesseg elerese?

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdesem, hogy en eddig (tobb mint fel ev) csak fitness szinten edzettem. Viszont szuksegem lenne erore illetve allokepessegre.Jobban erdekelne az eroemeles viszont nem szeretnek mellette nagyon elhizni(nem kell kockahas,de hatalmas has sem) tehat en emellett szeretnek kardiozni, ahogy lattam 3napot erdemes egy heten eroemeles edzest vegezni es emelett kb 2-3 nap kardio belefer? Vagy ezt mikepp csinaljam? illetve az etrendre es kiegeszitokre lennek ezzel kapcsolatba kivancsi. koszonom a valaszokat elore is!

2014. jún. 8. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Eroemelni szeretnél. Akkor ajánlom a starting strength nevű edzésprogramot kezdésnek.

Kardio mehet de csak és kizárólag aerob. Etrend eloszor legyen annyi amennyivel nem no a tomeged semmit. Ellenben erosodsz. Majd ezt emeld egy picit ha már nem.

Nem kell meghizni. Az eroemelok sem koverek mind. A naturalok inkabb szalkasak.

Itt van egy eleg jo natur eroemelo [link]

2014. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez eroemelo?:O

Miert nem kardiozhatok? Az aerob nem igazan fejleszti az allokepessegemet:\ Es kiegeszitokrol mit tudsz? feherje kreatin vitaminok izuletvedok valami?

2014. jún. 8. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát csak világharmadik egy drogtesztelt versenyen.

Csinalhatsz rendes kardiot is csak ne dietakor.

2014. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem ez nagyon hianyos amit megneztem. Vadli? vallak? alkar ezekkel nemfoglalkoznak?
2014. jún. 8. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!