Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges egyszerre izmosodni...

Lehetséges egyszerre izmosodni, de zsírból fogyni, szálkásodni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 10. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Kövér kezdőknél lehetséges egy ideig, kis mértékben történő izmosodással. Amúgy külön étrend kellene hozzá.
2014. jún. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Túlsúlyos kezdőknél nagyon minimális ideig. Egyébként naturálban képtelenség sajnos.
2014. jún. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok túlsúlyos (75 kg).Régebben gyúrtam is.De mostanában a suli miatt kevesebb időm volt és feljött egy kis zsírréteg plusz lement izom.

Szóval, ha fehérjeturmixal és alcsony zsírtartalmú husokkal elég fehérjét viszek be, viszont emellett kevés szénhidrátot és kevés zsírt akkor sem lehetséges?

Ja és még bringázom is úgy 2-3 naponta elég intenzíven

mondjuk AVG 160 feletti pulzussal ami tudom nem épp a zsírégető periódus.

2014. jún. 10. 17:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Annyival inkább izomvesztés lesz, nemhogy izmosodás. Mármint magas pulzusú kardióval. Ha nem vagy kövér kezdő, akkor ne sora számíts izomnövelés terén. Ahhoz kalória pluszos étrend kellene.
2014. jún. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hogy érted? Mi a kölöngség izomnövesztés és izmosodás között? Egyébként én felsőtestre értettem az izmosodást.

Azt mennyire hátráltatja a bringázás? Nem túl gyakran látni kigyúrt kerékpárosokat.

2014. jún. 10. 18:04
 6/8 anonim ***** válasza:

izmot nem lehet növeszteni... egy pólyában vannak izomrostok amik stimulálás hatására egymásba csúsznak ezek a szálak sérülnek és hegesednek egyre vastagabbak és nagyobb tűrőképességűek lesznek


a bringás izomszövete a hosszú igénybevételhez alkalmazkodott, a gyúrós meg a rövid de nagy volumenű megterheléshez


mindkét fejlődéshez szükség van energiára meg építőanyagra

2014. jún. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Izomvesztést írt, olvass. Azért nem látni kigyúrt bringásokat, mert nekik a bringás edzés alapból nagyon sok kalóriát elfogyaszt, ezt csak nagyon durva tömegnövelő étrenddel lehetne ellensúlyozni, a komolyabbaknak meg általában idejük és energiájuk sem marad súlyzós edzésre, ha annyira komoly szinten űzik a másikat. Végül azért nem lehet még túlságosan izmos bringásokat látni, mert nekik általában nem ez a céljuk. Nem lenne funkcionális egy szintnél komolyabban vett bicajozáshoz a nagy izomtömeg.
2014. jún. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2014. jún. 10. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!