Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit kéne csinálnom belso...

Mit kéne csinálnom belso combra, ha zsírégetést szeretnéék /diéta nélkul/?

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 20:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
76%
Diéta nélkül semmit.
2014. jún. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Diéta nélkül nem fogsz fogyni sem a combodról, sem sehonnan(helyi zsírégetés nincs).
2014. jún. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
68%

Ez több sebből vérzik:

1. Nincs helyi zsírégetés

2. Csak kalória mínuszban tudsz zsírt leadni

2014. jún. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Ne hallgass ezekre. Gonosz kondimajmok,nőknek ez nem való.


A Fogyasztóstimulator 500 kell neked!


Napi 5 perc használattal mindent leadhatsz és közben ehetsz amit akarsz. Napi 2 kg fogyas garantált!

2014. jún. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
ja tényleg, mi csak a szunnyadóizomstimulátor2000-et ismerjük, mert attól növünk.:)
2014. jún. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
am ezt a diétás dolgot soha nem értettem... ha több kaloriát éget de az étrendje nem változik valakinek akkor fogyni fog, étrendtől függetlenül. Energiát pedig sportal lehet égetni.
2014. jún. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Hamar beáll így a fogyás is. Állandó kontroll kell és nem tuti, hogy kis mozgással már kalória mínuszban lesz. Akkor miért nem lehet tutira menni és jól csinálni. Mi ezzel a bajod? És akkor sincs helyi zsírégetés, tehát olyan nincs hogy csak belső combról fogyás. De elmagyarázhatom még párszor, ha nem világos. :-)
2014. jún. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Teljesen világos, nem a helyi zsírégetős részen volt a hangsúly, nyilvánvaló hogy ilyen nincs. Én csak felvetettem hogy nem feltétlen muszáj aszketizmusba folyó diétákat folytatni ahhoz hogy fogyjon az ember. Én tudom hogy nálad sem ezt jelenti a diéta de sok nőnek igen. Én is tartok bizonyos megkötéseket diéta során, de nem esek kétségbe ha 1-2x nem jön össze teljesen az étrend, és nekem az a tapaszatalatom hogy kardió vagy aerob edzésekkel 100%osan kompenzálhatóm, sőt néha még jobban is megy. Persze ehhez rá kell szánni 1-2 óra + aerob vagy cardio eddzést is alkalmanként, a súlyzós mellett ( vagy helyett, rosszabb esetben)
2014. jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket :D de énsem értem hogy miért nem lehet csak sporttal fogyni? vagyis..én leadtam 20 kg-ot ugy hogy csak az édességet zártam ki és 6 után nem ettem mst vagyok 52 kg és 158 cm és sztem ez nem is olyan rossz :D csak a belso combomat szeretném izmosítani szálkásítani :D és szeretnék venni szobakerékpárt..szerintetek az jo lenne rá?
2014. jún. 11. 15:02
 10/29 anonim ***** válasza:
Ha ezek után még mindig nem sikerült felfognod a lényeget, akkor javaslom, hogy hagyd a fenébe az egészet!
2014. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!