Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A huzódzkodással milyen...

A huzódzkodással milyen testet kapok? és mennyi időmúlva?

Figyelt kérdés
2014. jún. 14. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán így működik ez, hogy írod, hogy húzódzkodol, én meg linkelek egy képet, hogy 3 hónap 12 nap múlva pont ilyen leszel, még a hajad színe is.
2014. jún. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tkodit ***** válasza:

ez a kérdés... :D


A húzódzkodás alapvetően egy hát, és kivitelezéstől függően bicepszgyakorlat. Tehát ha rendes hát, és bicepszedzést csinálsz (ami nem csak ilyen-olyan húzódzkodásból áll) akkor izmosodhat a hátad, és bicepszed. Ehhez nyilvánvalóan olyan kalóriadús, jó makrotápanyag-arányú étkezés kell, ami megteremti az izmosodáshoz a feltételeket.


Na most talán feltűnt, hogy a tested nem csak hátból, és bicepszből áll, hanem pl a tested fura módon csípő alatt kettéválik, ezeket lábnak nevezzük. Igen, erre is illene edzeni pl.


Rendes edzéssel, rendes kajálással pár hónapon belül egy kicsit olyanabb tested lesz, mint most amilyen.

2014. jún. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szoktam több izomra is edzeni! :)

a huzódzkodást meg úgy szoktam, hogy amilyen szélesen csak tudom,és hogy a kézfejem felémnéz felhúzóm magam,a kérdésem az volt hogy a huzódzkodástól milyen testet kapok :)növök vagy csak erősödök?

2014. jún. 14. 23:58
 4/4 tkodit ***** válasza:
jó, ha ez nem esett volna le, a kérdés továbbra is értelmetlen.
2014. jún. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!