Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti elhiszitek, hogy mr olympiá...

Ti elhiszitek, hogy mr olympiáig lehet jutni az étrenddel cseppet sem törődve?

Figyelt kérdés

Vince Taylor profi testépítő állítólag leszarta/leszarja a kajálást és közben mr olympiára is eljutott, még ha nem is top-ba. Bár én ezt nem akarom elhinni, hogy ilyen szintig lehet jutni csak genetikával és cuccal. Szerintem valamiért hazudott részben vagy egészben.


Vigyázat a video lehet alapból elindul és marha hangosan:


[link]


2014. jún. 15. 03:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt nem mondta, hogy, akkor is leszarta mikor versenyre készült. Egyszerűen 3szor evett egy nap, ami attól még lehetett tiszta kaja+ lehet tápkieget nem számolta étkezésnek. Egyébként meg profik zabálhatnak összevissza, megfelelő genetikával és cuccal is lehet tartani a formát. Szigorú diéta csak előtt kell, ami kb. 12 hét. De pajzsmirigy hormon+vízhajtó+inzulin+kox csodákra képes.

Amúgy meg miért hazudna? Semmi értelme nem lenne.

2014. jún. 15. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elhiszem, ezek csoda gentikával rendelkeznek, nem elég a sok koksz. Ha elég lenne, akkor elég sok brutális forma lenne itthon is a termekben, de mégsem közelítik meg az ő formáját.
2014. jún. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Videoban Bunny is alig tudja magat visszafogni a mondataiban:).En sem hiszm,hogy este a Tv elott benyom egy duplas hamburgert kolaval:)

Lehet a reggeli orakban megeszik egy kis szemet kajat minden nap.De a feherjere,osszakloriara biztosan oda figyel.A szurikrol nem is beszelve.

2014. jún. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én elhiszem,nem minden ember egyforma.Lehet hihetetlen,de cucc kiválóan működhet rosszabb minőségű kaja mellett is.Ismerek embert,aki versenyzett jó eredményekkel,és össze-vissza zabál a csokitól kezdve mindent,és versenyen kívül is igen jó formában szokott lenni.Pusztán azért mert tolja magába a koxot ezerrel.Amúgy meg felmerül a kérdés,hogy tényleg miért lenne érdeke hazudni?
2014. jún. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az izom feherjebol all.Ha nincs meg a napi megfelelo feherjebevitel akkor akkor a bicepszed nem a hustol lesz szep hanem : https://www.youtube.com/watch?v=I-jhg0XBepE
2014. jún. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tkodit ***** válasza:

utolsó: Vince Taylor esetében hülyeség syntholos videókat linkelgetni, mert egy syntholos forma nagyon nem így néz ki: [link]


Láttam élőben is az ürgét, akkor is egy cukros kólát nyammogott éppen... :D

2014. jún. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez csak egy durva pelda volt tolem.De oylan dolog szobasem johet,hogy nemetkezik rendesen.Napi 3szori kajalas? En attol siman katabolizmusba lepnek.Az hogy O nemlep ebbe az alapotba az is a jominosegu cuccainak koszonheto.

megeszik napi szinten gyrost,habit kolat stb.Semmi baja sem lesz.De az alap dolgok megkell hogy legyenek.Vitaminom,rostok,Feherje legalabb 2 tskg,telitetlen zsirsavak.Erre O is minden nap odafigyel szerintem

2014. jún. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a mennyiségekre azért figyelt, max becsúszott nála pár "csaló" kaja.
2014. jún. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!