Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagy gond lenne?

Nagy gond lenne?

Figyelt kérdés

1,5 honapja diėtázom... mėg van 1 honap...nagy gond lenne, ha ma megennėk 3-4 hamburgert... holnaptol ugyan ugy csinálnám mint eddig is.


Már nagyon rossz... másfėl honapja semmi finomat nem eszek...hiába kėszitem ėn el akárhogy, akkor sem jo... (paprikás, spagetti rengeteg sajtal, hamburger... ezek a finomak:)


Lenne valamennyire is rossz hatással a diėtára, ha ma megennėk 4 hamburgert?



2014. jún. 15. 05:25
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Az a 4 hamburger jelentéktelen.
2014. jún. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De nem befolyásolna semmit?

Nem lesz semilyen rossz hatással a diėtàra?


Nem vagyok endo, de azėrt könnyen hizok...

2014. jún. 15. 05:38
 3/8 anonim ***** válasza:
hát az a nap nyilván kuka, de a többinek nem kell annak lenni. Ha építed a házat és minden nap raksz 100 téglát, attól még, hogy egyik nap leszarod és lerugsz 10-et, előbb utóbb felépül, ha utána folytatod és nem rúgod le az összeset. Az arányok a fontosak. Ha lusta vagy és abbahagyod az építkezést akkor persze soha nem épül fel, ahhoz minden nap el kell végezni az aznapi munkát.
2014. jún. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Néha mehet több kalória, ha utána tudod folytatni a diétát.

Én is visszatöltök hétvégén ch-ból.

2014. jún. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Legalabb ne este vidd be azt a hatalmas kaloriat.Len olaj sem artana a felszivodas lelassitasahoz.
2014. jún. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még jó is lenne.
2014. jún. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Akkor ma zabálok:)

Köszi

2014. jún. 15. 10:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Jézusom! Csak a hamburger a finom??? Nem tudom, pesti vagy-e, de olyan sok főzelékfaló van, és olyan sok finom főzeléket csinálnak, nagyon jól,lencsét, zöldbabot, zöldborsót új zöldborsóból, nem konzervet,töltött paprika, töltött karalábé, hát te nem tudod, mik a finom kaják!!!
2014. jún. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!