Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogy oldjátok meg a nagy...

Ti hogy oldjátok meg a nagy melegbe az evést?

Figyelt kérdés
Én nyáron a melegbe edzés utána valamiért nem tudok enni elegendőt kiteszem magam elé azt az étel menyiséget aminek télen a kétszeresét is könnyedén megeszem de nyáron egyszerűen ennyi se megy le elkezdem enni és elmegy az étvágyam, ennek ellenére fojtatom de aztán émelygés és rosszul lét tudom hogy a meleg miatt van, nektek milyen trükkötök van hogy rendesen tudjatok enni a megfelelő menyiséget is ilyenkor is ?
2014. jún. 15. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem sosincs ilyen gondom. Egyél 7-8-szor is az talán segít, ha többször eszel kicsit kevesebbet.
2014. jún. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is küszködök vele, le kell gyűrni.
2014. jún. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
melegBEN
2014. jún. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nem kell legyűrni... alapjáraton sokkal kevesebb kcal -ra van szükségünk a melegben mint az év többi részén, így ilyenkor sokkal kevesebb kcal kell ahhoz is, hogy pluszban legyél... sok szálkásító is ezért rinyál ilyenkor, hogy "leálltak" a fogyásban... a napi kalória mennyiséged egy jó nagy részét az év nagyrészében, arra használja fel a szervezeted, hogy fűtse azt, és fenntartsa az élethez szükséges folyamatos 35-37 celsius fokos hőmérsékletet... nos ilyenkor kánikulában ez a kalória mennyiség egyáltalán nem szükséges, a szervezetünk nem fűti magát, sőt hűti ahogyan csak tudja... ezért aztán sokkal kevesebb kajával is +ban leszel... nyugodtan egyél csak annyit amennyi még jól esik...
2014. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezzel így szórol szóra egyetértek... a fránya lassú anyagcserém miatt, már szabályosan 1000-1200kcal alatt vagyok, de a súlyom meg se moccan, tavaly télen meg sokkal jobban ment...
2014. jún. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!