Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti minden egyes nap esztek...

Ti minden egyes nap esztek csirkét, vagy marha bélszínt is néha? Főtt tojást, sovány tehén túrót? Gyümölcs turmixba sovány tehéntúrót esetleg?

Figyelt kérdés

2014. jún. 16. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Marha bélszín marha drága ezért csak csirke, tojás, túró
2014. jún. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

leggyakrabban ezeket eszem, kb ebben a gyakorisági sorrendben:

Kárász, keszeg, nyúl, pisztráng, csirke, tojás, harcsa, pulyka, nyúl, marha, kecske tejtermékek,

tehén tejterméket mára soha, ha a tejsavó proteint nem számoljuk szigorúan annak.

A gyümölcsturmix túró együttes gondolatától pedig máris felfordult a gyomrom.

2014. jún. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ennék marhát is, de tényleg drágább, néha azért belefér.

Csirke az mindig megy és tojás is, Gyümölcsturmix minek? És a túrót is minek turmixolni? Attól nem lesz testépítésre alkalmasabb kaja. Attól még ugyanaz a tápanyag marad, nem alakul át csodaizomnövelő varázsitallá.

2014. jún. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tkodit ***** válasza:
Marhából is vannak olcsóbb darabok, bélszínt kábé évente egyszer eszem. Csirke mellett a disznónak a jobb részeit, halat, tojást, túrót, cottage cheese-t szoktam fehérjeforrásnak enni. A gyümölcsturmix finom, és egyben remek útja a nagy mennyiségű fruktóz pár perc alatti elfogyasztásának.
2014. jún. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És az miért jó, ha sok fruktózt viszel be? :)
2014. jún. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tkodit ***** válasza:

semmiért, gondoltam átjön, hogy ezért nem fogyasztok ilyet :D

majd legközelebb érthetőbben írok :D

2014. jún. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ja okés, bocsesz, nem vettem a lapot. :)
2014. jún. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A túrót azért turmixolom gyümölccsel, mert borzalmas bekanalazni pl. 250-gramm túrót magába! Egy finom gyümölcs turmixban lecsúszik egy bögre túró és készen vagyunk, megtízóraiztam. :)
2014. jún. 16. 18:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Megtízóraiztál? Túrót én este nyomok lefekvés előtt. Napközben nem annyira jó a leglassabb fehérje, a kazein. Nem mintha ezen múlna a forma, csak ha picit is lehet valamit jobban végezni, akkor én miért ne tegyem meg.:)
2014. jún. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pici gyümölcs nem gond, csak ne fojtsd bele. De amúgy tehetsz a túró mellé ízesített fehérjét, vagy édesítőt, fahéjat, kakaót, és máris könnyebben csúszik. Vagy fűszerekkel körözött
2014. jún. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!