Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az hogy a mai...

Miért van az hogy a mai világban mindenki gyúr? Miért olyan jó feszengeni a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés
a közhely szerint az erősebb fizikumért 10 ből 9 ezt mondja , ami mögött az rejlik hogy feszengjek mán a csajoknak valahogyan he :D máshogy ezek az emberek nem tudnak érvényesülni ? senki sem azért gyúr véletlen sem hogy jobb és egészségesebb ember legyen. Hanem faszbukon pozerkedjünk mert oszt az a menő. szánalom .... a sporthoz meg annyit sem értenek hogy hihetetlen. a gyereknek nő egy pattanás a kezén már lövi fel a faszbukra :)
2014. jún. 17. 18:17
1 2
 1/12 anonim válasza:
Közöd? vagy csak irigykedsz? neked nem jött nő?
2014. jún. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szokásos felfelé "kerekítés", a körülötted lévő 1-2 emberből "mindenki" lett.
2014. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én is edzek elég régóta de nem ezzel a céllal hogy hülyét csináljak a sportból. Hogy lejárassam a sport társaimat. mert ez sport és nem majomkodás. Azzal semmi baj nincs ha lefényképezi, naplózza a fejlődését hogy hol tart, de nem ez történik sajnos.
2014. jún. 17. 18:37
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki? Én egy nagy gyógyszergyárban melózom, van kb 4000 ember, ebből jó ha láttam 1-2 izmosat. De az utcán sem sok izmos embert látok, szóval hatalmas baromság, hogy mindenki gyúr!
2014. jún. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom, de nekem nőként nem tetszenek a kigyúrt férfiak...

Az uszodában, ahova járok, van mindig egy srác, egyéni edzővel jön (úszni). Nagyon komolyan csinálja. Na, ő pl. tök jól néz ki: erős, de nem "felfújt", vékony testalkatú. Nekem ez tetszik.

Persze mindenkinek más, csak azért írom, hogy vegyétek észre férfiak: nem minden nőnek a Schwarzenegger-alkat az álom!

28/N

2014. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Aki - nem ismerősöd - nem pakolja fel a fészbúkra, arról nem is tudod, hogy gyúr. Avagy a mintavétel nem reprezentatív (vagy lehet ezt máshogy kell mondani).


Az emberek többsége buta, és egyszerű, mint a faék. Sokan valóban csak azért gyúrnak, hogy nagynak és erősnek látsszanak, de sokan mások meg nem. Manapság sokkal több a szellemi munkás, ők nem izmosodnak meg az agytevékenységben, így nekik marad a direkt testformálás.

2014. jún. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha megnézed ezeket a netes "sztárokat" szinte az összes vékony és semmi izom nincs rajtuk mégis ugyan ezt csinálják.Az ,hogy kinek mi tetszik az egyén függő de én inkább vagyok izmos mint ilyen nyámnyila gyerek mint ezek a divat majmok. #yolo #swag
2014. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, de nekem nőként nem tetszenek a kigyúrt férfiak... "


És mi mondta, hogy minden nőnek a kigyúrt pasik tetszenek? Senki. A legtöbb nőnek nem jön be. De én pl nem is ezért edzek 29 éve, hogy minden nőnek tetsszek. Remélem érthető! :)

2014. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert ez a szentlélek vezetése.
2014. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért járok edzeni mert hajlamos vagyok a hízásra és a súlyzózás szuperul lelassítja az elkerülhetetlen elhízásom folyamatát.Azért járok edzeni mert minél több izom van rajtam annál több energiára van szükségem.Undorodom a sok feszengő buzeránstól.A testépítők látványa pedig kifejezetten demoralizál.Egyáltalán nem irigykedem a kockahasú deltamatyikra.Még ha ektomorf is lennék akkor is inkább hasonlítanék egy MMA harcosra külső megjelenésben némi zsírraktárakkal mint egy önimádó szálkás gyökérre.
2014. jún. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!