Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A következő gyakorlatok,...

A következő gyakorlatok, amiket felsoroltam, egyszerre több izomcsoportot is megdolgoznak?

Figyelt kérdés

Fekvőtámasz

Tolódzkodás

Húzódzkodás

Lábemelés

Guggolás

Vállból nyomás két egykezes súlyzóval(katonai nyomás)

Karhajlítás két egykezes súlyzóval

Felvétel&nyomás


2014. jún. 18. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, nehezen tudnám elképzelni, hogy a guggolással ugyanazt erősíted, mint a fekvőtámasszal. Szóvel igen.
2014. jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, kivéve talán a lábemelést, és a karhajlítást egykezessel. Bár lábemelésnél is dolgozik a csípőhajlító izom a hasizom mellett. A karhajlításnál pedig kissé az alkar is, de főként bicepsz. A többi viszont összetett gyakorlat.
2014. jún. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első, én nem úgy értettem, mint te, hanem arra gondoltam, hogy egyesével összetettnek számítanak e a gyakorlatok. Mert az nyilvánvaló, hogy egy guggolás az mást terhel, mint egy húzódzkodás.
2014. jún. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, most már értem a kérdést. Szerintem többnyire igen.
2014. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Egyébként lábemelés elegendő az egész törzs erősítésére? Ami még tetszik, az a haskerék. Érdemes beszerezni egyet?

2014. jún. 18. 20:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a haskerék is, érdemes venni, nem is drága.

A törzsbe beletartozik az alsó hátizom is, azt is kell erősíteni. De a súlyfelvétel, felhúzás, hiperhajlítás az megteszi. Sőt a guggolás is erősíti.

2014. jún. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezeket mind csinálhatod, jó kis gyakorlatok.
2014. jún. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Törzserősítésre jó még a felülés, plank, flutterkicks.
2014. jún. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!