Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sok választ kérek, fekvenyomás...

Sok választ kérek, fekvenyomás helyet?

Figyelt kérdés
Melyiket választanátok ha csak smith keret és sima mellgép között lehetne válogatni? Rövid magyarázatot is kérek.
2014. jún. 21. 00:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. Smith keretben nagyon kötött a mozgás, mellgép meg nem helyettestheti a fekvenyomást. Nyomj egykezesekkel vagy tolódzkodj helyette.
2014. jún. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én egykezesekkel nyomok és van két mellgép is, ami nagyon jól van kiépítve, ott is eléggé érzem a gyakorlatot. Én ezeket is beépítem az edzésbe. Nem mindig és nem mindkettőt, hanem változatosan.
2014. jún. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én a szabadsúlyosra esküszöm. Így fejlődnek a stabilizáló izmaid is.

De ha a kettőt kéne választani akkor háát a fene tudja... smith gépen nyomnék, a mellgép helyett meg egykezessel.

2014. jún. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
bocsi a kettő közül akart lenni csak még korán van :)
2014. jún. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ui: Nyomok egykezesekkel csak most edzőpartner hilyán vagyok nem mindig vannak a teremben meg amúgy is szeretek egyedül edzeni szóval az egykezesek mellé kérdem hogy melyik szerintetek a jobb a mellizmok megedzésére a smith vagy a mellgép? :)
2014. jún. 21. 13:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen mellgep, mert láttam már sza r konstrukciót is és nagyon jól megépítettet is.
2014. jún. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egy régi arnoldos mellgép egy teljesen alap mozgáspályával(szóval nem ível és nem csinál semmi star trekes dolgot)
2014. jún. 21. 13:30
 8/12 tkodit ***** válasza:
azt neked kell érezned, hogy jó-e a mellgép. Ha nem fáj semmi ízületed, természetes a mozgás, és érzed a melled, akkor jó :D
2014. jún. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Így van, neked kell érezni. Én beülök egy ilyen gépebe és simán megmondom érzésre, hogy ez nekem mennyire hatékony. De én rutinos örexar vagyok.:) Ha pedig úgy érzem, hogy nem jó, akkor hagyom a picsbe azt a gépet.
2014. jún. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát ez az hogy mind2öt érzem a gép egyenes a smithkeretben pedig 33fokban szoktam nyomni a smith keretben egy picit pumpálósabbnak érzem a dolgot a mellgép meg a gyakorlat végén egy picit kienged hogy pont meg legyen a csúcsfeszülés

szóval akkor pontosítom a kérdést ferdepados kézi nyomás meg egyenes pados kézinyomás után melyik nyomást tennétek be a fent a említett kettő közül? O.O

2014. jún. 21. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!