Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mell-bicepsz-tricepsz másnap...

Relax... kérdése:

Mell-bicepsz-tricepsz másnap hát-váll. Heti négy napot edzek, tehat ketszer melozok at minden izmot hetente. Ez igy rendben van? Has. Lab gyak "nem kell"

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba az egészet, nem neked való...
2014. jún. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, nincs rendben
2014. jún. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem jó. Eleve lábra is kell edzeni és egy kart is megdolgozó nap után szerinted milyen lesz a hát- és válledzésed?
2014. jún. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy ez lesz... azert irtam h nem kell mert nem akartam kifejteni. Lab azert nem kell mert heti 3szor focizok es akkora a combom meg a vadlim mint egy bivalynak, a hasamon pedig Léko meg a kasparov szokott sakkozni. Remelem igy mar rendben
2014. jún. 22. 18:23
 5/9 A kérdező kommentje:
Zsolt legyszives akkor irj vmit amit hasunalni tudok, ahogy eddig is tetted
2014. jún. 22. 18:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Elég egy izomcsoportra egy edzés hetente, pl:

mell-bicepsz,láb, pihi, váll-triepsz, hát.

vagy: mell-váll, láb, pihi, hát, kar. De lehet még többféle elosztás, kinek mi a jó és érdemes 6-8 hetente váltani is.

Nagyobb izomcsoportokra 3-4 gyakorlat, kisebbekre 2-3. Gyakorlatonként 3-4 sorozat.

2014. jún. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igy mindjart mas. Koszi
2014. jún. 22. 18:36
 8/9 A kérdező kommentje:
Jo, de igy is heti ketszer megy izomcsoportokkent. hetfo mell-bic. Kedd s masik ugye szerda pihi es csüt. Megint jon a mell. Vagy nem?
2014. jún. 22. 18:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. Hétfő: mell-bicepsz, kedd: láb, szerda: pihi, csüt: váll-tric, péntek: hát és hétvége pihi!
2014. jún. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!