Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításnál ha a folyadékpó...

Szálkásításnál ha a folyadékpótlást cukormentes szörppel oldom meg az hátráltatja a fogyást? Van káros hatása?

Figyelt kérdés
Csapvíz + szobi szörpöt iszok ebből meg tudom inni a napi 5-6 litert sima vízből nem! 100 ml 5 kcl-t tartalmaz. 1 liter vízhez teszek féldecit.
2014. jún. 22. 18:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
De ebbe nincs cukor max nagyon minimális attól meg nem lesz baja ha literszámra issza sem. Amugy meg kis mértékben a cukor sem olyan veszélyes, pl a glüköz, vagy fruktóz. Amit megeszel ch-t abból is glükozt csinál a szervezeted. A mértékletességen van a hangsúly. A cukroknak is megvan a szerepük az egészséges étrendben. (pl eddzés után) De pl próbáld meg elmagyarázni egy hosszútáv futónak aki épp maratont akar futni hogy ne fogyasszon gyors ch-t hanem a kb 600-700 g ch-t vigye be rizsből. Mind1, ha mindössze 5kcal-nyi cukrot tartalmaz az 1g/dl. Annyi simán belefér, ettől a vízértéke még nem lesz kevsebb.
2014. jún. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 *Glissade* ***** válasza:

Persze mindent meg lehet magyarázni;)

A cola, fehérliszt, fehér cukor, konyhasó stb. ; ezekre mind- mind megkaptam már a magyarázatot miért fogyasztható;)

Ill. csak rá kell nézni az emberekre; apszolut bevált nekik a nyugati szemlélet mód, nem?

De azzal, hogy feltetted ezt a kérdést te is érzed, hogy valami nem stimmel a cukor löttyel;)

2014. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem attól néznek ki úgy, mert megy fehér liszt vagy cukor, hanem a mérték nem mindegy. Én is eszek cukrot és fehér lisztes kaját is, de mivel tudom, hogy mennyi fér bele a napi bevitelbe így nem vagyok dagadt.
2014. jún. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 *Glissade* ***** válasza:
Igen ez így van ahogy Monti írja a mértêk a fontos, de akkor sem kêne minden szemetet a kosárba dobni; még mértékkel sem.
2014. jún. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!