Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A huzozdkodastol lehet jobban...

A huzozdkodastol lehet jobban eres lenni?

Figyelt kérdés
a kezemen van mar ér de en tobbet akarok

2014. jún. 23. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire vagy zsíros:D
2014. jún. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de hogyha van rajtam ér akkor lehet több is nem?
2014. jún. 23. 13:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Több eret még egy sebész se fog neked csinálni.
2014. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet.
2014. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kevés zsírnak kell rajtad lenni, akkor kijön az ér. Ismerek olyat akin szinte semmi izom nincs de eres, mert olyan vékony az illető.
2014. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"de hogyha van rajtam ér akkor lehet több is nem" De ez az állítás olyan nekem, mintha több eret szeretne magának "növeszteni", ami (a tudásom szerint :D) lehetetlen.


Ha viszont arra gondol, hogy miért nem látszik a többi ér is, csak mondjuk a vastagabb erek, az a testzsírszázalék miatt van, de ezt már az első is leírta. (edzés közben meg azért tünhet fel több ér, mert ilyenkor több oxigént és vért szállítanak, kitágulnak, vastagabbak lesznek)

2014. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Több ér nem lesz rajtad, mert nem képződik új, csak a meglévőek látszódhatnak jobban ha kevés a testzsír%.
2014. jún. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!