Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ma bicepsz elé tettem be a...

Ma bicepsz elé tettem be a lábat és SOKKAL jobban ment a bicepsz edzés mit máskor, azért lehetett ez mert a lábazástól felpörgött a szervezetem?

Figyelt kérdés
Lehet be kéne melegítenem, nem tom :D
2014. jún. 17. 14:10
 1/8 anonim válasza:
Azt mondják, a lábazás okozza a legradikálisabb teszto-szint emelkedést, illetve a legjobb anabolikus állapotot. Kétségtelenül az egyik legnagyobb izomcsoport. Ezen kívül nincs ötletem, mindenesetre becsülendő, hogy van még, aki lábazik :D
2014. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Egyébként az edzés közben hormonális szempontból is, és ingerületátvivő anyagok szempontjából is sokminden szabadul fel, pl endorfin stb, ami fájdalomcsillapító hatású, valamint ezeknek az összessége biztosítja, hogy mellőzni tudd az esetleges fájdalmat, és még erősebb izomösszehúzódást érj el.
2014. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tkodit ***** válasza:
Én is raktam be néha a láb mellé egy kisebb izomcsoportot, de nekem nem nagyon jött be. Lábedzés után általában alig élek.
2014. jún. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az az igazság, hogy az én lábedzésem egy picit terápiás, csak kis súllyal guggolok mert az utóbbi 1 évben eléggé fájt a térdem. Ettől még persze nekem a lábedzésem fárasztó, másnak lehet nem lenne az. De gondolom ez lesz a dologban amit az első válaszoló írt, köszi.
2014. jún. 17. 14:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy kőkemény lábedzés után nem lenne kedved másra is edzeni. Ha mégis tudsz, akkor pinalegyezés volt a lábedzésed. :)
2014. jún. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát még nem tudok olyan durván lábra edzeni, egyelőre örülök, hogy egyáltalán tudok.
2014. jún. 17. 17:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó, gondoltam, írtad is előtte, csak poén volt.:)
2014. jún. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké :D aztán az is lehet, hogy csak jobb lábbal keltem fel mert ma valahogy nem vagyok fáradt. Majd megjátszom ezt a kombót jövő héten is aztán meglátom mi lesz.
2014. jún. 17. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!