Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fekvőtámasztól lehet izmosodni?

Fekvőtámasztól lehet izmosodni?

Figyelt kérdés
Konditerembe nincs lehetőségem járni, súlyzóim meg ilyesmi eszközeim nincsenek... Minimális szintre (egy kicsit legyek izmos) ki tudom magam gyúrni fekvőkkel? és ha igen, mennyit kéne naponta? (most egyszerre max. 30-35 tudok)

2014. jún. 24. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A fekvőtámasz nem mozgat meg minden izmot. Tehát mondjuk a tricepszed erős lesz, meg esetleg a melled.
2014. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fegyencedzés című könyvben levő gyakorlatokat csinálhatod (a többi része baromság). Tömegnövelő étrend kell a kicsi izomzathoz is, de ha tényleg megelégszel vele, akkor biztosan elég a 2g/tskg fehérje és a 4g/tskg szénhidrát.
2014. jún. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
a fegyencedzéses gyakorlatokat megtalálom a neten is vagy csak a könyvben?
2014. jún. 24. 16:09
 4/11 anonim ***** válasza:

Elméletileg le lehet még a könyvet is, csak én most meg nem próbálom ezzel a ... okostelefonnal, csoda lesz ha túléli a mai napot.

Amúgy a könyvből csak a gyakorlatok a lényeg, a táplálkozási része ökörség.

2014. jún. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miféle táplálkozási része?
2014. jún. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A második részben beszél a kajáról, hogy elég 56g fehérje, vagy valami hasonló baromságokat ír a könyv. De ezeket nem kell beszopni.


Kérdező, lehet izmosodni fekvővel egy darabig, de messze elmaradsz attól, amit súlyzós edzéssel elérhetnél.

2014. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a második a részt, csak az elsőt. Abban mindössze annyi volt a kaja kapcsán, hogy (és most szó szerint idézem) "Ha nehezen tudsz haladni a gyakorlataiddal, pár hónapig figyelj oda, és dobj le magadról némi zsírt." (311.old.)

Ezek után nem gondoltam, hogy a második részben bármi érdemleges is található a második részben.

2014. jún. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindegy, nem maradtál le semmiről.:)
2014. jún. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért írhattak volna bele valami normálisat is. Persze akkor oda a testépítők lehúzása, kikotyogták volna hogy értünk a táplálkozáshoz :D


Végülis akinek gyors az anyagcseréje az ugyis rájön hogy kevés lesz az.

Az igazi endóknak meg szinte mindegy, ha nem is akar olyan nagy lenni.

2014. jún. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2014. jún. 24. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!