Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik testalkat típusba...

Melyik testalkat típusba tartozom? (kép)

Figyelt kérdés
[link]

2014. jún. 27. 18:35
 1/6 anonim válasza:
63%
Selejtmorph
2014. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon humoros. Ja bocs. Mégsem. :)
2014. jún. 27. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Mezo-Endo keverék lehetsz. De így nem tudjuk behatárolni. gyorsan szedsz fel izmot-zsírt? Erőszinted? guggolás,fekvenyomás,felhúzás?
2014. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Zsírt azt gyorsan szedek fel. Az erőszintemet annyira nem tudom így megmondani, mert konditerembe nem nagyon voltam még. Fizikai munkát szoktam végezni. Kapálok, fát vágok, nehéz cuccokat cipelek. És köszi az értelmes választ. Megy a pacsi.
2014. jún. 27. 19:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok mindentol fugg.Csontjaid vastagsaga,mennyire epitesz konnyen izmot,mennyire vagy zsirosodasra hajlamos.Ezeket neked kell tudnod.Majd ha magadra pakolsz egy kis izmost ezt el lehet donteni.Akar mindegyik test tipusbol is lehet benned..
2014. jún. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz lehet. Remélem azért ektomorf nem vagyok, mert úgy hallottam, hogy azoknak kemény dió a gyúrás.
2014. jún. 27. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!