Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha a testépítők által használt...

Ha a testépítők által használt fehérje, és egyéb hasonló táplálék kiegészítő porok nem károsak, miért nem kaphatók gyógyszertárakban?

Figyelt kérdés

2014. jún. 28. 13:14
1 2
 1/19 anonim válasza:
87%
azért, amiért mirelit pizzát, és szalámit sem kapsz a patikában
2014. jún. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Rengeteg féle táplálékkiegészítő nem kapható patikában. De akár említhetném az összes aloe verás cuccot is, vagy a komolyabb vitaminokat, amiket rendelni kell.
2014. jún. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Talán mert nem gyógyszer.
2014. jún. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szoval minden amit nem egy goygszertarba veszel karos es amit ott az egeszseges.

Ez tökre igaznak tűnik. A valo eletben is igy szokott lenni.

2014. jún. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen idióta gondolatmenetet. Mégis miért kéne a gyógyszertárban táplálékkiegészítőt árulniuk?(egyébként kapható, több helyen is, kb. 3x-os áron) A másik, hogy a gyógyszertár pont az a hely, ahol a legtöbb káros dolgot megtalálhatod. Aki szerint a gyógyszerek egészségesek, annál óriási gondok vannak.
2014. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Vitaminok kaphatóak, és nem csak ilyen átlag embernek kellő 70%-osak, hanem 300%-osak is. Csak a testépítők által használt 1500, 2000%-osak nem kaphatók... Ízületvédők is kaphatók.

Végeredményben ezek is táplálék kiegészítők, akkor ezeket miért árulják ?


#4 Nem, de az a szalámi, amit pl. az Aldiba veszel, az olyan gyártótól van, amit gyakran ellenőriznek, és meg kell feleljen bizonyos előírásoknak. Viszont amit Pali bácsi csinál, házilag, azt nem ellenőrzi senki...

Ugyan ez van mással is... pl. a vitaminok. Amit a neten veszel, "Mega-atomgigaturbó nitrocitin" névvel, annak a gyártási folyamatait ki ellenőrzi ?

2014. jún. 28. 14:16
 7/19 anonim ***** válasza:
53%

Mert olyan szerződést kötnek a gyártóval. Ennek semmi köze a tartalomhoz.


A nagy gyárak termékei ellenőrizve vannak. Nónémtől meg nem kell venni.

2014. jún. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
Ezek a termékek oéti számmal rendelkeznek te autista, netről meg bangladeshből meg nem rendelünk semmmit...
2014. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én már láttam gyógyszertárban biotech-es fehérjét, ízesítetlen tejsavófehérjét, protein szeletet, szóval valamelyikbe lehet kapni.
2014. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem értem hogy egyeseknek mitől ilyen megerőltető belátni, hogy a fehérjeporok, tömegnövelők azok _élelmiszerek_.

Pont.

Egyébként én egy időben napi 250 g 80%-os tejsavófehérje koncentrátummal oldottam meg a fehérjebevitelt. Sőt egyszer 400g is lement. Szóval ennyit a káros kiegekről. Ha mindig lett volna rá pénzem mindig azt ettem volna.

2014. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!