Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéssel növelhetem...

Milyen edzéssel növelhetem leghatásosabban a mellizmom nagyságát?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar,hogy a szegycsontomnál szinte elfogy hirtelen a mellizmom,nem érnek össze.Mivel növelhetném az izomtömeget?Négy súlyzós gyakorlatot ismerek/végzek:fekvenyomás,tárogatás,áthúzás,csigás keresztezés.Saját testsúllyal csak fekvőtámaszozni szoktam.

A négy súlyzós gyakorlat közül melyik az,ami a leghatásosabban növeli az izom mennyiségét.


2014. jún. 28. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
valaki szóljon a gyereknek, hogy a mellizom a szegycsonton tapad, és sose nő oda izom, akárhogyan edz...
2014. jún. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Majd én.

Kérdező, a mellizom a szegycsonton tapad, és sose nő oda izom, akárhogyan edzel.

2014. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt tudom.Úgy értettem,hogy a szegycsontok környékén alig van izom,míg "szélen" sokkal több.A mennyiségét szeretném növelni.
2014. jún. 28. 23:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűen eddz normálisan mellizomra és legyen tömegnövelő étrended. Majd szépen ki lesz dolgozva a mellizmod is, de ha majd nagyon fejletten addig fog érni a kontúrja, ameddig, akkor majd látod, hogy neked ilyen az izomtapadási adottságod, amin nem tudsz változtatni.
2014. jún. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!