Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehet ilyent mondani nem...

Hogy lehet ilyent mondani nem valós dolgot?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nemrég megismerkedtem 1 csajjal és azt mondja ne edzek tovább, mert túl izmos vagyok így is :))


Őszintén 38 felkarra azt lehet mondani hú de izmos ? Én nagyon picinek érzem, még 44 sem lehet mondani hú de óriási.


Ti hogy vagytok ezzel ?


2014. jún. 29. 23:33
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2014. jún. 29. 23:38
 2/14 norbi2010 ***** válasza:

Nekem ilyet még nem mondtak, pedig csak fél cm-mel kisebb a karom. :D

A képen te vagy? Milyen magas vagy?

2014. jún. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez egy hétköznapi női teszt volt.És pont ez volt a célja,hogy bizonytalanságot teszteljen és hogy magyarázkodsz-e,vagy egyáltalán mit reagálsz rá.Erre ennyi a jó válasz mondjuk-

Ez nem izom aranyom,csak tegnap este megcsípett egy bögöly hahaha!-

És ki is védted,megtartottad a kontrollt,nem billentél ki,1 percig sem vetted komolyan.De amúgy ha tesztet dob rád a nő,akkor valamilyen szinten érdeklődik,szóval rosszat nem jelent,csak akkor ha folyamat bebukod.

2014. jún. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nemtudom viccesen mondta e vagy komolyan, de ha komolyan, akkor menekülnék, ha már a kezdetekkor meg akarja mondani mit csináljak.
2014. jún. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 tkodit ***** válasza:
Egyes lányok nagyon furán állnak az izomhoz, de ez téged nem tudom miért zavar. Egy 38-as kar nem nagy szint.
2014. jún. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
mert úgy gondolja,hogy aránytalanul izmos vagy.és ha 44et is picinek érzed akkor neki van igaza...
2014. jún. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem minden lánynak jön be a túl izmos alkat. A linkelt személy szerintem rendben van, férfias kiállású ez sokaknak már jó, valószínűleg komolyan gondolta amit mondott.
2014. jún. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Ha a csajoknak akarsz tetszeni ez igy jo
2014. jún. 30. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 44 szálkásan a karom, de sosem mondta senki, hogy már túl izmos lennék, pedig nálad kétszer nagyobb vagyok kérdező.:)

Egyetlen női vélemény az nullát számít! A lényeg, hogy te magadnak megfelelj.

2014. jún. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Montez megmondta a tutit, " A lényeg, hogy te magadnak megfelelj. " :)


Amúgy ez olyan mint a farokméret, szerinted colostokkal fognak rohangálni, hogy lemérjék 38as vagy 40es-e a karod? :D

2014. jún. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!