Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha neked mondják a hülyesė...

Ha neked mondják a hülyesėgüket a gyurással kapcsolatban, te nem leszel ideges?

Figyelt kérdés

Ėn kibaxottul!


Beszėltem multkor egy sovány gyerekkel... a szavait idėzem"Á nagyon lefogytam,de most vettem szusztamont"


1.Ö "szusztamont vett" :DDD...mėg a nėvet sem tudja,de szurja magát.

2.Soha ėletėben nem gyurt, de koxal kezdi...azt sem tudja,hogy kell szedni,vagy hogy müködik ez a koxolás...ėtrendröl,edzėstervröl fogalma sincs.

3.Mėg ö támadott le engem,mikor mondtam,hogy nem lesz jo.

"Jol van már... te mindig okoskodsz"... ezt mondta.


Csak ėn velem törtėnnek ilyenek?: D



2014. júl. 1. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a gyúrással kapcsolatban. De megtanultam lesz4rni és meditálni, ami amúgy majdnem ugyanaz és k\/rvára hasznos. Főjenek csak egymás között a hülyék a saját fertőjükben.
2014. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagylevegő.
2014. júl. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért zavar? Maximum eredménytelenül fog edzeni és jelentkeznek nála a mellékhatások.
2014. júl. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3.Ahova járok gyurni, ott az emberek 95%-a ilyen... mėg azok is,akik 20 ėve gyurnak.
2014. júl. 1. 16:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Az emberek nagy része autista, fel sem fogja amit mondanak neki, olvasni se tud és beszélni se nagyon.
2014. júl. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én azt nem bírom amikor az étrendkiegészitőket egy lapra veszik a szteroiddal, amikor azt sem tudják melyik micsoda
2014. júl. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mėg a tanult diplomás emberek is koxnak kėpzelik a fehėrjėt ės lenėzik az embert, hogy szedi.

Ėn leütöm egyszer valamelyiket... esküszöm.

2014. júl. 2. 19:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy ha valaki hülyeséget beszél, akkor kijavítom, hogy tudja, mi a valós (persze csak akkor, ha elég biztos vagyok a tudásomban, és azt alá is tudom támasztani, és persze úgy, hogy az esetleges hiányosságokkal is tisztában vagyok), mert ha senki nem mondja el neki, honnan tudná? Magától nem lesz okosabb, az hótziher.
2014. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Leütöd? Szerintem elég büntetés nekik az is, hogy pl. nem tudnak lefogyni, pedig sokkal könnyebb, mint izmot növelni.
2014. júl. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!