Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Honnan tudnék venni, vagyis...

Honnan tudnék venni, vagyis inkább rendelni gumírozott súlytárcsákat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy viszonylag idegesítő problémám.A konditermem helyett/mellett szeretnék itthon is edzeni.Már van fekpadom(egyenes/döntött) és 2db szerelhető tárcsás kézisúlyzóm.Az összeállított edzésterv alapján mindent maximálisan tudnék edzeni ezzel a felszereléssel(max.még egy húzódzkodó rudat szerzek),de itt jön a bibi:csak 15kg-nyi tárcsám van(4x2.5+4x1.25)Ez ugye kétfelé osztva 7.5-7.5kg,ami eléggé kevés a legtöbb gyakorlathoz.Éppen ezért szeretnék venni 4db 5kg-os gumírozott tárcsát(ha jól tudom 30mm-es kell),így 17.5-17.5kg-ig tudnám szerelni a súlyzókat,ami tekintve,hogy csak pár hónapja kezdtem az edzést,bőven elegendő lenne.

Valaki tudna adni egy megbízható,de egyben olcsó helyet is?Sajnos 10-12 ezer fölött nem szeretnék költeni jelen pillanatban erre.

Erről vélemények?:

[link]

4*1400 egész baráti ár...csak kérdés miért ilyen olcsó,mert pl.shop.builder.hu-n 3600-ért láttam darabját.

Mindenképp újat szeretnék,használtban nem bízom...


2014. júl. 2. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
gondolom a márka vagy akármi. De ha belegondolsz... egy tárcsában nagy hibát nem tudnak elkövetni a gyártás során:D
2014. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A cementtel töltött tárcsák valóban olcsóbbak, csak ahogy én tudom, a cementnek nagyobb a térfogata, így maga a tárcsa is nagyobb, így lehet nem fér majd a rúdra. Erre figyelj.
2014. júl. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!